Wpis z mikrobloga

Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam setki kierowców, zdarzają się tacy, którzy zapomną włączyć świateł - a że w koło szarówka, to zawsze mignę długimi, żeby obudzić zaspanych :)

Faceci zawsze podniosą rękę, podziękują i szybko włączą światła... a baby? xD

Zapatrzone w drogę, w ogóle nie kumają o co chodzi - ciemno na drodze a baba jedzie bez świateł i nie widzi, że jakoś ciemno przed autem xD

Dla mnie to jest w ogóle kosmos, że kobiety mają taki problem z jeżdżeniem. Ostatnio zabrałem się z jednym różowym z pracy (bo mieszkamy obok siebie a ja swoje auto miałem u mechanika) - to różowy jadąc 90 km/h krajówką nie wrzucała biegu wyższego niż 4 w Micrze 1.2 bo "nie potrzeba" xD

Inny różowy - mamy z pracy wyjazd, pod górkę i od razu trzeba skręcić w lewo lub prawo. Co zrobił różowy jak wyjeżdżał? Dał gaz w #!$%@?ę przy maksymalnie skręconych kołach i wylądował na ogrodzeniu. Przez 2 tygodnie auto u mechanika po tej akcji stało xDDDD

#rozowepaski #pracbaza #kierowcy #drogi #polskiedrogi
blunch - Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam...

źródło: comment_WazZrmArTLjpr67sqbyz6OUbh3FsI7a8.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
@blunch: widocznie na takie trafiasz. Ja sama nawet jak zauważę, że ktoś jedzie bez to mignę, jak mnie ktoś przepuści to zawsze podziękuję awaryjnymi. Autko odkurzam i myję, dbam o swoje rzeczy. ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blunch: moj różowy się trochę wyrobił już, ale na początku w trudniejszych sytuacjach gdzie wypadałoby zwolnić ona noga w podłogę i jazda xD Trochę jej później podpowiadałem, żeby na spokojnie jechała pomału, bo jest wąsko xd
  • Odpowiedz
@Radziox: Ja raz musialem odebrac mamę ze szpitala, a potem musiale jeszcze jechac w jedno miejsce, wiec wsiadlem szybko w auto i pojechalem. Zblizalem sie do miejsca, w ktorym dosc czesto stoi policja i widzę jak samochod jeden po drugim mi miga światłami, wiec podnoszę do kazdego rękę xD Przejechalem rowno 50 km/h całą miejscowosc a policji nigdzie nie bylo. Dopiero jak zajechalem na parking i chcialem wylaczyc samochod, skapnalem sie,
  • Odpowiedz
@Asher1337:

hehe, ja nie mylę kierunkowskazu z wycieraczkami, ale kiedy intensywnie "kręcę" na parkingu i mocno się rozmacham przy kierownicy to zdarza mi się włączyć przypadkiem wycieraczki ( ͡ ͜ʖ ͡) - co mnie nieziemsko #!$%@? w takich momentach... Poza tym reszta opisywanych przypadków mnie nie dotyczy - raczej... Bo jednak kilka momentów jakiegoś "zamroczenia" mi się przydarzyło, kiedy zachodziłam w głowę po co mrugał koleś
  • Odpowiedz
@blunch: Ja za to pójdę w obronie różowych i powiem że nie zawsze.

Mianowicie moja różowa prowadzi tak samo dobrze jak ja (ktoś zaraz powie że ja #!$%@?), autentycznie ja oraz jej i moi znajomi nie boją się dać jej samochodu.

Ale powiedzmy że to ewenement, bo jednak reszta koleżanek ogarnia tak jak piszesz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@blunch: dlatego uwielbiam ten opis jak ktoś sprzedaje auto "używane przez kobietę" wtedy wiadomo, że nie ma sprzęgła, kierownica i kalmki pozdzierane od biżuterii a w środku nigdy nie było czyszczone. Lubię rzetelne informacje.

@BajerOp: Dokładnie, sam zawsze kisnę w myślach "a co jest niby za zaleta?" Zastanawiam się gdzie w ogóle narodził się ten mit xD
  • Odpowiedz
"używane przez kobietę"


@radziuxd: Dla mnie tego typu ogłoszenia są kierowane do stulei, które są w stanie zapłacić więcej bo "TO KIEDYŚ DOTYKAŁA KOBIETA, KOBIETA CZAISZ? KOBIETAAAAA"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
dlatego uwielbiam ten opis jak ktoś sprzedaje auto "używane przez kobietę" wtedy wiadomo, że nie ma sprzęgła, kierownica i kalmki pozdzierane od biżuterii a w środku nigdy nie było czyszczone. Lubię rzetelne informacje.


@BajerOp: A jak coś się #!$%@? to tak jest #!$%@? dopóki jej ojciec albo #niebieskipasek tego nie naprawi. Wymiana oleju? Ojciec coś tam robił ostatnio.

Plus zawsze chlew i tylko martwisz się, żeby nic się nie przykleiło do
  • Odpowiedz
@jaksiepatrzy: Nie chodzi o sam fakt trabienia, tylko pogardliwe komentarze "wrr wiedziałem że baba czego to się pcha za kółko", jak zrobisz coś głupiego to norma, że cię wyzwą jako złego kierowcę- ale tylko pod tym względem, nikt nie powie, że jak ty źle jeździsz, to faceci się do tego nie nadają, bo co mają wszyscy do twoich umiejętności jazdy? Ja np jestem wrażliwa na tym punkcie, bo od czasów szkolnych
  • Odpowiedz
@GrammarNazi zle zrobiła, ale Ty nie byłeś nic lepszy od niej. Twoje darcie się na nią jeszcze bardziej ją stresowało. Nie dość, że straciła głowę i nie umiała wrzucić biegu, to jeszcze obok niej siedzi facet który drze się na nią. Rozumiem, że sytulacja była ujowa, ale w takiej sytuacji chociaż ty jako facet zachowaj trzeźwy umysł.
  • Odpowiedz
Auto to wgl jest poezja jeżeli chodzi o szanowanie go i dbanie o nie w porównaniu dwóch płci. Akcja sprzed 15 minut - podwoze różową na maturki i stanąłem na poboczu przy takich doniczkach ale tak że na spokojnie idzie wysiąść. No i co zrobiła moja ukochana? Na pełnej #!$%@? z ogniem i mieczem otwiera te drzwi i jak #!$%@? to aż mnie zabolało. Wycofalem i odjrzdzam od tego gotując się w
  • Odpowiedz
@blunch: Bo mężczyźni to mistrzowie kierownicy tak? Szkoda, że mężczyźni powodują więcej wypadków i ginie w nich więcej ludzi. Kobiety, mimo, że stanowią 44% kierowców powodują około 25% wypadków.
  • Odpowiedz
  • 16
@blunch Haha, jechalem kiedyś pod przymusem jako pasażer z mame. Lecimy sobie 100, czas na zmianę na szóstkę. Nie trafiła w nią, spanikowała, wrzuciła na trójkę. Coś jej nie grało więc wrzuciła jedynkę. Łożyska w skrzyni #!$%@?ło w kosmos xDDD Cała akcja trwała 5 sekund (,)
  • Odpowiedz