Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja bym podchodził z dystansem do takich artykułów, mówiących o związkach pozycji spania z psychologią, bo brzmi to równie naukowo, co testy z obrazkami "co pierwsze zauważysz mówi jakim człowiekiem jesteś", czy "psychologia" freudowska. Zresztą w samym podtytule źródła tego tekstu nie ma nic więcej o badaniach poza:

"There’s not a lot of research into the topic, but some scientists and body language experts have looked into connections between sleep position
  • Odpowiedz
Śpisz zazwyczaj na brzuchu? Pozycja jest interpretowana jako „obronna”. Wybierają ja perfekcjoniści z dużą wrażliwością na krytykę. Śpiąc w ten sposób możesz czuć się przytłoczony i mieć poczucie braku kontroli w życiu.


@pcstud: Co za bzdura. Lepiej daj jakieś ostrzeżenie, bo niektórzy na serio wierzą w takie artykuły. Śpię na brzuchu, bo tak mi najwygodniej i w innej pozycji trudniej mi zasnąć. Psychologowie muszą wyszukiwać ukrytego znaczenia każdego ludzkiego zachowania, opierając
  • Odpowiedz
@pcstud: Ja mam zawsze dylemat, bo jak śpię na prawym boku to telefon sięga do ładowarki, ale nie łapie wifi. Na lewym boku mam dobry zasięg wifi, ale nie sięgnę ładowarki. Jak żyć?
  • Odpowiedz
  • 0
@pcstud Ja śpię na brzuchu bo wtedy są sny erotyczne, ale jak psychologowie twierdzą inaczej to się z nimi zgadzam, od dzisiaj spie na plecach
  • Odpowiedz
@pcstud: Całe życie spałem na brzuchu, ale jak złamałem kiedyś obojczyk to musiałem przez 1,5 miesiąca spać na plecach. Przez ten czas moje ciało zapomniało że spiąc na brzuchu trzeba zamykać usta i za każdym razem budzę się ośliniony i pełen obrzydzenia. Dalej najlepiej mi się zasypia na brzuchu, co robić (°°
  • Odpowiedz