Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 340
Jadę właśnie słynnym pendololo do Krakowa.

To jest jakiś żart xD
- kupione za astronomiczne pieniądze
- nie rozwija maksymalnej prędkości tylko żałosne 200 na godzinę przez pięć kilometrów xD (mamy już 2019 rok)
- łączy tylko pięć największych miast
- cena 150 złotych jest wzięta z kosmosu xD kto tyle zapłaci. Chyba tylko biznes i Chińczycy a ty Polaku płać albo pojedziesz śmierdzącym pociągiem sprzed 30 lat

Jadę właśnie Pendolino i w moim wagonie jest pusto. Jestem ja i jeszcze dwie osoby xD w tej cenie mam miejsce dla niziołka, brak wifi (2019 xD) i herbatę około 120 ml xD

Aha i jadę tylko 20 minut dłużej niż zwykły pociąg za 60 złotych

Ten kto kupił ten szajs powinien zostać za jajca powieszony na pałacu kultury. No i czytałem że przecież ta PESA z Bydgoszczy też robi pociągi tej klasy więc dlaczego wydaliśmy hajs za granicę niż wydać go w Polsce polskiemu przedsiębiorcy? Komedia i cyrk na kółkach. Chlew obsrany guanem

#pendolino #pkp ##!$%@? #kolej
g.....i - Jadę właśnie słynnym pendololo do Krakowa.

To jest jakiś żart xD
- kupione...

źródło: comment_9IEUYauxxUcZX8hAtQIDwbQjIcTlxeUt.jpg

Pobierz
  • 98
- kupione za astronomiczne pieniądze


Normalne pieniądze za pociąg tej klasy

- nie rozwija maksymalnej prędkości tylko żałosne 200 na godzinę przez pięć kilometrów xD (mamy już 2019 rok)


nie pięć, tylko 140.

- łączy tylko pięć największych miast


A gdzie ma jeździć? Do Pcimia Dolnego?

- cena 150 złotych jest wzięta z kosmosu xD kto tyle zapłaci. Chyba tylko biznes i Chińczycy a ty Polaku płać albo pojedziesz śmierdzącym pociągiem sprzed
@Karatte:

Normalne pieniądze za pociąg tej klasy


zanim pendolino się zwróci to we włoszech będą wymieniać AGV na coś nowszego

nie pięć, tylko 140.


aktualne 135km i 7m według pliku z wypisanymi ograniczeniami prędkości dla ezt

A gdzie ma jeździć? Do Pcimia Dolnego?


afaik było rozważane puszczenie pendolino na bardziej lokalne linie, gdyby została zamówiona wersja z tiltem. gdzie praktycznie "bez kosztów" można byłoby skrócić podróż o nawet do kilkudziesięciu minut
@RJ_45, @Brajanusz_hejterowy, @Max_Mustermann, @wolfcross, @siema13, @Maldibon, @Gorigofcb, @Naiken, @Antoni_deMON, @kefir_z_tesco, @turbojez, @tennaka, @kavel, @agadill @gumpa_bobi
wypokowa elyta i wybitni znaffcy kolei coż powiecie na to

"Z dwudziestu eksploatowanych przez przewoźnika ekspresów Dart produkowanych przez Pesę jeździ tylko dwanaście. Dwa uległy awarii, natomiast sześć naprawianych jest z powodu uszkodzenia pudeł pociągu. Wciąż niesprawne są dwa składy pendolino. Jeden z nich,