Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 340
Jadę właśnie słynnym pendololo do Krakowa.

To jest jakiś żart xD
- kupione za astronomiczne pieniądze
- nie rozwija maksymalnej prędkości tylko żałosne 200 na godzinę przez pięć kilometrów xD (mamy już 2019 rok)
- łączy tylko pięć największych miast
- cena 150 złotych jest wzięta z kosmosu xD kto tyle zapłaci. Chyba tylko biznes i Chińczycy a ty Polaku płać albo pojedziesz śmierdzącym pociągiem sprzed 30 lat

Jadę właśnie Pendolino i w moim wagonie jest pusto. Jestem ja i jeszcze dwie osoby xD w tej cenie mam miejsce dla niziołka, brak wifi (2019 xD) i herbatę około 120 ml xD

Aha i jadę tylko 20 minut dłużej niż zwykły pociąg za 60 złotych

Ten kto kupił ten szajs powinien zostać za jajca powieszony na pałacu kultury. No i czytałem że przecież ta PESA z Bydgoszczy też robi pociągi tej klasy więc dlaczego wydaliśmy hajs za granicę niż wydać go w Polsce polskiemu przedsiębiorcy? Komedia i cyrk na kółkach. Chlew obsrany guanem

#pendolino #pkp ##!$%@? #kolej
g.....i - Jadę właśnie słynnym pendololo do Krakowa.

To jest jakiś żart xD
- kupione...

źródło: comment_9IEUYauxxUcZX8hAtQIDwbQjIcTlxeUt.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
- kupione za astronomiczne pieniądze


Normalne pieniądze za pociąg tej klasy

- nie rozwija maksymalnej prędkości tylko żałosne 200 na godzinę przez pięć kilometrów xD (mamy już 2019 rok)


nie pięć, tylko 140.

- łączy tylko pięć największych miast


A gdzie ma jeździć? Do Pcimia Dolnego?

- cena 150 złotych jest wzięta z kosmosu xD kto tyle zapłaci. Chyba tylko biznes i Chińczycy a ty Polaku płać albo pojedziesz śmierdzącym pociągiem sprzed
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi to dlaczego nim jedziesz? Poza tym Im wcześniej kupujesz bilet tym jest taniej. Bilet można wyrwać już za 50 ziko ze zniżką, a bez za 70 bodajże. Zgadzam się z tobą co do pesy.

Co do prędkości to w Polsce docelowo nie ma być rozwijana większa niż chyba 240 km/h
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Przejedź się dla porównania Dartem to zmienisz zdanie na temat produktów Pesy. Żeby nie było że jestem PesoFobem, uważam że ich ezt są całkiem fajne, ale do Pendolino nie mają podjazdu.
  • Odpowiedz
@Karatte:

Normalne pieniądze za pociąg tej klasy


zanim pendolino się zwróci to we włoszech będą wymieniać AGV na coś nowszego

nie pięć, tylko 140.


aktualne 135km i 7m według pliku z wypisanymi ograniczeniami prędkości dla ezt

A gdzie ma jeździć? Do Pcimia Dolnego?


afaik było rozważane puszczenie pendolino na bardziej lokalne linie, gdyby została zamówiona wersja z tiltem. gdzie praktycznie "bez kosztów" można byłoby skrócić podróż o nawet do kilkudziesięciu minut
  • Odpowiedz
@RJ_45, @Brajanusz_hejterowy, @Max_Mustermann, @wolfcross, @siema13, @Maldibon, @Gorigofcb, @Naiken, @Antoni_deMON, @kefir_z_tesco, @turbojez, @tennaka, @kavel, @agadill @gumpa_bobi
wypokowa elyta i wybitni znaffcy kolei coż powiecie na to

"Z dwudziestu eksploatowanych przez przewoźnika ekspresów Dart produkowanych przez Pesę jeździ tylko dwanaście. Dwa uległy awarii, natomiast sześć naprawianych jest z powodu uszkodzenia pudeł pociągu. Wciąż niesprawne są dwa składy pendolino. Jeden z nich,
  • Odpowiedz
Chciałem napisać, że nie ma większego shitu niż etz od pesy, ale przypomniały mi się wagony po ich renowacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz