Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 340
Jadę właśnie słynnym pendololo do Krakowa.

To jest jakiś żart xD
- kupione za astronomiczne pieniądze
- nie rozwija maksymalnej prędkości tylko żałosne 200 na godzinę przez pięć kilometrów xD (mamy już 2019 rok)
- łączy tylko pięć największych miast
- cena 150 złotych jest wzięta z kosmosu xD kto tyle zapłaci. Chyba tylko biznes i Chińczycy a ty Polaku płać albo pojedziesz śmierdzącym pociągiem sprzed 30 lat

Jadę właśnie Pendolino i w moim wagonie jest pusto. Jestem ja i jeszcze dwie osoby xD w tej cenie mam miejsce dla niziołka, brak wifi (2019 xD) i herbatę około 120 ml xD

Aha i jadę tylko 20 minut dłużej niż zwykły pociąg za 60 złotych

Ten kto kupił ten szajs powinien zostać za jajca powieszony na pałacu kultury. No i czytałem że przecież ta PESA z Bydgoszczy też robi pociągi tej klasy więc dlaczego wydaliśmy hajs za granicę niż wydać go w Polsce polskiemu przedsiębiorcy? Komedia i cyrk na kółkach. Chlew obsrany guanem

#pendolino #pkp ##!$%@? #kolej
g.....i - Jadę właśnie słynnym pendololo do Krakowa.

To jest jakiś żart xD
- kupione...

źródło: comment_9IEUYauxxUcZX8hAtQIDwbQjIcTlxeUt.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
Także sorry, ale wolę zapłacić więcej i jechać komfortowo niż w tym naszym gównianym taborze się bujać


@comfortably_numb: Tylko, że w Polsce płacicie prawie 10% pensji minimalnej za jeden #!$%@? bilet pociągiem. Za 10% pensji minimalnej za granicą można polecieć do Malagi/Barcelony/Lizbony w obie strony i nawet nie trzeba specjalnie szukać ofert.

Już nie rób z Polaków takich biznesmenów, bo ja dobrze wiem jak jest. XD Te ceny na pewno nie
  • Odpowiedz
Zważając na fakt że większość biletów jest już wyprzedana to jednak ktoś płaci


@Karatte: jezdze czesto pendolino na relacji warszawa - krakow jako pasazer. Zwykle pociag jest zapelniony na mniej niz 50% na oko. Ta cena jest chyba tylko po to zebym ja i mi podobni ktorzy cenia sobie, jakis tam sredni powiedzmy poziom komfortu podrozowania, z plebsem nie musieli jezdzic w jednym wagodnie.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: a na innych kursach biletów nie ma często już 3 tygodnie wcześniej. Oznacza to że ponad połowa pasażerów jedzie za 120-150 zł. No i kto ma racje?
Brak dynamicznego systemu sprzedaży to wstyd i tu się zgadzam w 100%, ale uogólnianie że 150zł to za wysoka cena to przesada. Skoro setki ludzi chce tyle zapłacić to nie warto im w tym przeszkadzać, to podstawowe zasady ekonomii.
Dla porówniania: gdybym jutro
  • Odpowiedz
Skoro setki ludzi chce tyle zapłacić to nie warto im w tym przeszkadzać, to podstawowe zasady ekonomii.


@Karatte: mowisz o podstawowych zasadach ekonomii to powinienes wiedziec ze pkp intercity to spolka czesciowo panstwowa. Wiekszosciowym akcjonariuszem jest pkp ktore jest w 100% panstwowe. Panstwowe firmy nie mogą działać czysto komercyjnie bo maja monopol - monopol dany wlasnie po to zeby zapewniac ludziom uslugi ktore sa tańsze niż usługi komercyjne. Ich glownym celem
  • Odpowiedz
  • 0
@Karatte 75 proc. pasażerów w pendolino to właśnie tacy roszczeniowcy. Mina gówna pod nosem. Czego się spodziewał podłogi z aksamitu i poklonow jak do szejka inwestora? Mentalność w tym kraju to jakaś porażka.
  • Odpowiedz
  • 5
@gumpa_bobi czekam az w końcu keje mazowieckie zmodernozują en57 do klasy Pedalino i w końcu wypchniemy z rynku te za przeproszeniem pociągi. Nie zqpominajmy, że Włochy również zaczęły drugą wojnę światową. Precz z komuną
  • Odpowiedz