Wpis z mikrobloga

@max13mi Mogę tylko powiedzieć jak jest z zastosowaniem u mnie. Mam kilka instancji IDE otwartych na raz (środowisko programistyczne), 10+ kart w przeglądarce, Spotify, Mail, Teams, SQL workbench i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć 16GB. Bardzo dużo zmieniłoby tu 1-2 maszyny wirtualne, ale szczerze - poza obnoszeniem się po forach jaki to nie jestem pro - kto ma więcej niż 1 maszynę wirtualną uruchomioną na raz? Po co? Obstawiam,
  • Odpowiedz
@go-sza: Sprzęt otrzymałem w 178 dniu od złożenia zamówienia. Nie wiem czy mnie czy Pana Marka kosztowało to więcej nerwów, niemniej jednak nie było to spokojne wypatrywanie kuriera z okna. Stwierdziłem (mimo, że w ogóle wcześniej tak nie planowałem), że skoro Pan Marek nie zrobił nic żeby załagodzić jakoś sytuację (żadnej propozycji zniżki na następne zakupy czy czegokolwiek innego tak naprawdę) to ja nie będę tutaj pisał i wrzucał żadnych
  • Odpowiedz
@Hirtman ja się rzadko denerwuje :)) Nie lubię po prostu takich sytuacji i tłumaczyć się opóźnieniami. Więc sytuacja dla mnie nie przyjemna.

Raczej na bieżąco informowałem Pana o opóźnieniach i kilka razy tłumaczyłem się za tych którzy wydają sprzęt . Nie wiem co mógłbym więcej zrobić w tej kwestii . Tak jak wyżej rozmawialiśmy nie oczekiwałem od Pana również potwierdzenia ale jak ktoś Pana przywołał to dzięki za potwierdzenie .

Przy produkcie który Pan zakupił bym musiał już dopłacić jakbym zrobił dodatkowy rabat .
A jeśli chodzi o opóźnienia tak duże 31.03/wysyłki kwiecień , 30.04/wysyłki maj wszyscy wiedzą czym były spowodowane i ja w tej kwesti nic więcej nie mogłem zrobić
  • Odpowiedz
@sstory999 kiedyś się tym interesowałem , tego jest dużo . Od roku czas nie zawracam sobie już tym głowy . Kiedyś podobny wątek był na hamac tez forum Apple , tam założyłem konto nawet pare osób pisało pozytywne opinie , ja odpowiadałem na jakies tez teorie , to komuś z administracji przeszkadzało skasowali wątek a mi zablokowali możliwość wypowiedzi i do dziś nie dostałem odpowiedzi dlaczego ;)

Tak wiec szkoda zachodu
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000: Piramidy finansowe, że w końcu braknie kasy i Ci ostatni nie otrzymają towaru itp w sumie standard, ciężko żeby coś nowego było bo tutaj już chyba wszystko zostało powiedziane. Ale są też osoby które zamawiały i pozytywnie się wypowiadają a dorzuciłem im tam linka do tego forum także niech czytają! :)
  • Odpowiedz
Witam wszystkich
Wczoraj dotarł do mnie MacBook w podstawowej wersji z dostawy 30.03. Odpalony i wszystko działa. Czas oczekiwania trochę się dłużył ale patrząc co się dzieje dookoła żeby tylko takie problemy były jak oczekiwanie na laptop ;) . Zdecydowanie polecam zakupy u @Deja_VU_000: .
Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych.
  • Odpowiedz
@Gerber201 4k do podstawowej i7 , 3,5k do i9 . Czyli podstawowa aukcja plus to co na stronie apple normalnie . I to tylko na zamówienie . Nie będę wystawiał bo to sporo kwota więc raczej pod klienta .

To jak z autami człowiek kupi nowego mercedesa , a za 6 miesięcy lift i już nie aktualny :)))
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000 Czy wszystkie zamówienia już zostały wysłane? Powiem szczerze zaczynam powoli tracić cierpliwość (rzut z dostawą na 30.04).

O ile opóźnienie przez koronawirusa jest zrozumiałe, to jednak zaczyna się to już za bardzo przeciągać. Na przyszłość może warto zmienić w aukcji datę wysyłki, skoro nie jest to faktyczna data wysłania towaru, a jeszcze tydzień do niej doliczany. Ochrona Allegro też się w tym czasie kończy, ale przede wszystkim sugerowanie terminów, których
  • Odpowiedz