Wpis z mikrobloga

@krystian-sobczyk Trochę odkopywanie starych tematów, ale sam byłem mocno zainteresowany i się dopytałem w kilku kwestiach (nie wiem na ile wszystko zgadza się z prawdą):
- gwarancja 12 miesięcy od momentu uruchomienia
- laptopy nowe, nieuruchamiane (nie są to laptopy refabrykowane)
- dystrybucja europejska
- można do nich dokupić apple care
- klawiatura angielska międzynarodowa (taka jak w Polsce)

Sama wypożyczalnia ma prawie 150 opinii na Google z oceną 4.9. Złożyłem wczoraj
Sam na swój zamówiony laptop czekałem 4 miesiące, ale myślę że było warto. Kontakt z samym sprzedawcą jest świetny - bardzo szybko odpowiada na email czy telefon (piszę jakbyś miał jakieś obawy co do tego). Używam go już miesiąc i nie ma żadnych wad typu nie działające klawisze https://www.youtube.com/watch?v=4QDsqWkUvXQ (chociaż i tak myślę że to w większości przypadków wina zaniedbania laptopa przez użytkowników).
Witam,

Nie byłem w stanie wystawić opinii na Allegro, więc założyłem konto i wrzucam info dla zainteresowanych tutaj.

Zamówiłem iMaca Pro z dostawą na 30 września i kilka dni temu dotarł. Sprzęt nowy, z polską instrukcją

Postanowiłem zaryzykować bo wydawało mi się że allegro daje ubezpieczenie do 10 tyś i w ich interesie było by usunięcie nieuczciwych sprzedawców. Na szczęście nie musiałem sprawdzać jak wygląda procedura.

Dodatkowo firma sprzedającego wygląda że istnieje
źródło: comment_eQe0GT3sfBZCuhUyaF1mbUuQcNRYlGiu.jpg
Cześć wszystkim, ja również zamówiłem sprzęt mimo sporych obaw co do tego czy nie jest to zwykły przekręt i szczerze mówiąc od początku żałowałem, że dałem się na to naciągnąć, ale trudno, hajs poszedł i z wielką niepewnością czekam na dostawę. Po wysłaniu maila do sprzedawcy (30.09) dostałem info że sprzęt powinien być wysłany między 7 a 10 października. Dzisiaj wysłałem drugą wiadomość z pytaniem czy na pewno sprzęt jest w drodze
Sprzęt dzisiaj do mnie dotarał, wszystko wygląda dobrze ;) Nie wiem jakim cudem sprzedający ma takie ceny, ale warto było poczekać.