Oddał auto do naprawy. Mechanik rozebrał je i przywłaszczył części
Mieszkaniec Wielkopolski oddał samochód do naprawy, ale zamiast sprawnego auta odzyskał rozebrany pojazd bez kluczowych części. Mechanik miał przywłaszczyć elementy warte blisko 38 tys. zł. Sprawa trafiła do policji, a podejrzany usłyszał zarzuty. Grozi mu surowsza kara.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 101
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (101)
najlepsze
Oni musza miec mechanika.
Zreszta z logistycznego punktu widzenia - swiadczenie uslugi zeby x osob nie musialo miec warunkow i wiedzy jest oplacalne dla spoleczenstwa i akceptowanie ze to oszusci i zlodzieje
źródło: 7a12a001824cc7da10004d30b6fc08b1
Pobierzźródło: 15647562917806
Pobierz@groman43:
Najważniejszy jest płyn w kierunkowskazach.
https://www.youtube.com/watch?v=E6GsXhBb10k
@strasznyposterunkowy W czasach szkolnych jak się słyszało co się w zawodówie dzieje od znajomego który tam chodził to
Mechanik samochodowy kradnie czesci od nowych klientow by wstawiac starszym.
@cerbera: A co w takim razie wstawia temu nowemu? Ta twoja teoria się za bardzo nie spina.