Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

572

Oddał auto do naprawy. Mechanik rozebrał je i przywłaszczył części

Mieszkaniec Wielkopolski oddał samochód do naprawy, ale zamiast sprawnego auta odzyskał rozebrany pojazd bez kluczowych części. Mechanik miał przywłaszczyć elementy warte blisko 38 tys. zł. Sprawa trafiła do policji, a podejrzany usłyszał zarzuty. Grozi mu surowsza kara.

InfoMagazyn
InfoMagazyn
z
wielkopolskamagazyn.pl
dodany: 02.05.2026, 15:07:12
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    oszustwo
  • #
    mechanik
  • #
    wielkopolska
  • #
    prawo
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (101)

najlepsze

misk4cy
misk4cy
misk4cy
02.05.2026, 18:52:07 via Wykop
  • 296
Te zjeby po zawodówkach potrafią wyciągnąć kilka klocków dziennie i jeszcze kradną. Dramat.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misk4cy
misk4cy
misk4cy
02.05.2026, 19:35:11 via Wykop
  • 103
@tonawegla: ta? Byłeś ostatnio u mechanika?
  • Odpowiedz
3mortis
3mortis
02.05.2026, 20:54:05 via Android
  • 73
@Ch4d: problem w tym ze niemal polowa polakow mieszka w mieszkaniach a nie domach i nie ma warunkow na takie zabawy. Patrzac na rynek mieszkan i kredytow to niedlugo bedzie mowa o kurnikach wykupionymi 2m asfaltu dla samochodu

Oni musza miec mechanika.

Zreszta z logistycznego punktu widzenia - swiadczenie uslugi zeby x osob nie musialo miec warunkow i wiedzy jest oplacalne dla spoleczenstwa i akceptowanie ze to oszusci i zlodzieje
  • Odpowiedz
byferdo
byferdo
02.05.2026, 19:26:00 via Android
  • 171
byferdo

źródło: 7a12a001824cc7da10004d30b6fc08b1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Neocaridina
Neocaridina
02.05.2026, 20:22:12 via Wykop
  • 27
@byferdo:
Neocaridina - @byferdo:

źródło: 15647562917806

Pobierz
  • Odpowiedz
werfogd
werfogd
werfogd
02.05.2026, 21:59:15 via Wykop
  • 7
Pewnie i tak zapomnieli o wymianie oleju w tłumiku. Amatorzy.


@groman43:

Najważniejszy jest płyn w kierunkowskazach.
https://www.youtube.com/watch?v=E6GsXhBb10k
werfogd - >Pewnie i tak zapomnieli o wymianie oleju w tłumiku. Amatorzy.

@groman43: ...
  • Odpowiedz
NoOne3
NoOne3
NoOne3
02.05.2026, 19:47:37 via Wykop
  • 116
"W warunkach recydywy"? Znaczy, że to nie jego pierwsza taka akcja i został już za coś takiego złapany i skazany... Co za geniusz zbrodni (-‸ლ)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok
02.05.2026, 21:47:27 via Wykop
  • 36
@NoOne3: Do zawodówy nie idą najostrzejsze piórki w ołówniku, a potem ludzie zdziwieni że ciężko o dobrego mechanika, bo większość to wypisz wymaluj bandyccy oszuści krętacze i partacze.
  • Odpowiedz
Markok
Markok
03.05.2026, 11:21:09 via Wykop
  • 2
@kossmann: Dokładnie, gość się umoczył w przewidywalnej z drugiego końca Polski aferze loteriowej i zgrywa z płaczem wielką ofiarę, jakby był taki święty to by nie miał milionów pochowanych w gotówce i warsztatu przeniesionego na żonkę, jak każdy typowy cfaniak. Mnie też tacy oszuści z firmą na żonkę oszukali w budowlance.
@strasznyposterunkowy W czasach szkolnych jak się słyszało co się w zawodówie dzieje od znajomego który tam chodził to
  • Odpowiedz
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL
02.05.2026, 17:36:35 via Wykop
  • 68
Typowe, wyciągniemy graty z auta, żeby klient nie mógło odjechać, a później niech stoi i "czeka w kolejce"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Oko_Spawacza
Oko_Spawacza
02.05.2026, 21:28:12 via Wykop
  • 60
Jaki to "mechanik"? Zwykła złodziejska k---a. Nazywajmy śmieci po imieniu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IHERMESI
IHERMESI
02.05.2026, 23:12:08 via Wykop
  • 26
niesamowite że policja chciała się zająć czymś takim, ogólnie to nie zajmują się oszustwami tego typu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bukimi
bukimi
03.05.2026, 06:37:31 via Wykop
  • 24
Na czym miał polegać ten doskonały plan? Że klient "machnie ręką" i stwierdzi, że ok, trudno?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

echelon_
echelon_
03.05.2026, 11:37:29 via Wykop
  • 4
@bukimi: Że może nawinie się kolejna X3 na dawcę ale jakoś się nie trafiła? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
03.05.2026, 06:57:08 via Wykop
  • 17
Mechanicy to jedni z największych cwaniaków. Zwróćcie uwagę na poziom paliwa przed i po, bo jego kradzież to jedna z ich podstawowych praktyk.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
03.05.2026, 15:29:00 via Wykop
  • 5
@pioter_ciemiezca: mam auto z 2020, wskaźnik działa bardzo dobrze i pokazuje, że zniknęło 10 litrów po wymianie tarcz ;)
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
04.05.2026, 12:43:04 via Wykop
  • 1
@trollingisanart: nowe tarcze to przede wszystkim się smaruje, bo jak wciśniesz hamulec to trą o nie klocki i się niepotrzebne grzeją :)
  • Odpowiedz
cerbera
cerbera
cerbera
03.05.2026, 02:03:52 via Wykop
  • 14
Ponzi scam wersja polska.
Mechanik samochodowy kradnie czesci od nowych klientow by wstawiac starszym.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pioter_ciemiezca
pioter_ciemiezca
pioter_ciemiezca
03.05.2026, 14:47:58 via Wykop
  • -3
Mechanik samochodowy kradnie czesci od nowych klientow by wstawiac starszym.


@cerbera: A co w takim razie wstawia temu nowemu? Ta twoja teoria się za bardzo nie spina.
  • Odpowiedz
JustynM
JustynM
02.05.2026, 20:20:55 via Android
  • 14
Miał przywłaszczyć czy przywłaszczył?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryhu
ryhu
02.05.2026, 20:32:50 via Wykop
  • 21
@JustynM: miał przywłaszczył
  • Odpowiedz
Czesterek
Czesterek
02.05.2026, 20:42:33 via Wykop
  • 8
@JustynM: miał wypaść z okna - to ponoć rusycyzm
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4291
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3175
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3092
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2659
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2362
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking