Wpis z mikrobloga

@radim3k aukcje nie zostały usunięte tylko się zakończyły o 21 w dniu wczorajszym , były już raz przedłużane . Koniec zamówień na ten termin dostaw . Kilkanaście osób z czego większa połowa stali klienci zamówili po za wczoraj i dziś do poniedziałku mają czas na płatność . Jaka to wątpliwość ? Uwierz mi jest sporo takich osób co nie kupuje na allegro i nigdy tego nie robiło . Aukcji już nie wystawiam
Bardzo dużo osób pisze , naprawdę nie rozumiem dlaczego Państwo nie kupiliście , tylko od wczoraj ponad 50 osób już żeby wystawiać klikają itp . o co chodzi ? Nie ode mnie zależy , próbuje dogadać się aby pojawiły się jeszcze na kilka dni z tym terminem , bo kolejny jeśli będzie z dostawą na ten rok to jedynie koniec roku , a jesienne na pewno na 2021 .
@Deja_VU_000: Panie Marku, krótko i na temat nie ma co się tłumaczyć. jest tu tyle treści ze nie jest to ściema, aukcja była i się skończyła. Jak coś w cortlandzie są zniżki na mbp od 500-1000 zł wiec możecie już kupić swój sprzęt od 12.000 w górę. Nawet mnie to irytuje chodź mam najmniej do gadania xD
@PatrykGrab to już nawet nie chodzi o tłumaczenie , aukcje się skończyły i nagle koniec świata . Przecież już x czasu było informowane że zamykamy termin dostaw i aukcje się nie przedłużą . Teraz koniec świata że ktoś kupuje po za allegro , przecież to tylko kto chce , nie każdy kupuje na allegro , dużo osób które kupują za większe kwoty nie kupuje na allegro . Jakie w tym wątpliwości ?
@Deja_VU_000” koncza wysylki kazdy do konca tygodnia powinien otrzymac sms ze poszlo”
O jakiej aukcji tu mowa? O tej ktora zakonczyla sie 23 marca? Z dostawa na koniec czerwca/poczatek lipca?
Mam pytanko do zgromadzonych, jak mogę aktywować swoją gwarancję? Gdy jestem na etapie sprawdzania gwarancji podaje numer seryjny i datę zakupu dostaję komunikat: Niestety nie możemy wykonać tego żądania. Spróbuj ponownie później.
@bedeprogramista Przejdź na stronę: https://checkcoverage.apple.com/pl/pl/ zaloguj się do iCloud, wprowadź numer seryjny i kod z obrazka, po udanej weryfikacji zobaczysz okres do którego biegnie gwarancja, po nieudanej weryfikacji zostaniesz poproszony o podanie daty zakupu.

Zainstaluj coconutBattery 3: https://www.coconut-flavour.com/coconutbattery/ i sprawdź czy dostałeś leżak magazynowy czy sprzęt prosto z fabryki. Mój MacBook zszedł prosto z taśmy, nie ma nawet miesiąca :-)
cisza od 2 dni.. niesamowite :) chyba wszyscy czekają na wrześniowo/październikową dostawę albo spóźnione koronawirusowe paczki :)
@Nestiy wysyłki początek lipca jak mogły się zakończyć ? Nie mamy lipca to po pierwsze a po drugie towaru w PL :))

Pisałem o wysyłkach które powinny być wysyłane w maju a mieliśmy opóźnienie tak samo miesięczne jak miesiąc wcześniej przez COVID .

@bedeprogramista ciesze się że poszło z automatu , przy okazji jakby ktoś miał problem ( zdarza się niestety ) zapraszam do kontaktu , @Clearmont dziękuje za jasne wytłumaczenie .
Tak jak obiecałem, „Mam i ja” lepszego dowodu nie ma, aktualnie z konferencji nowego systemu :) dostawa na 30.4 dojechał cały i zdrowy zapakowany 9.5/10 gdyż pudełko na rogach posiadało wgniecenia. Zakładam ze to nie wina P. Marka lecz naszych ukochanych kurierów DPD... nie szukam problemu... wszystko sprawne i zgodne z opisem. Polecam i pozdrawiam tego allegrowicza :) a dla reszty wykopowiczow jeszcze troszkę cierpliwości ! Ciężko mi będzie bez wchodzenia na
PatrykGrab - Tak jak obiecałem, „Mam i ja” lepszego dowodu nie ma, aktualnie z konfer...

źródło: comment_1592847056Qnx3FlSzBMlM9FUa1IMlqG.jpg

Pobierz