Wpis z mikrobloga

@bedeprogramista po najbliższym weekendzie będę informował , na 99% będzie podobnie jak z obecnymi ponad 3 tygodnie opóźnienia w dostawie , wydanie bez zmian 7 dni roboczych do wysyłki .

Jeśli chodzi o bieżące tak jak wyżej , między 21-24 przyjęcia towaru , wydanie 7 dni roboczych do wysyłki .

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@nobosco wydaje mi się ze jasno to pisałem . 31.03 to był oficjalny termin dostawy plus 7 dni roboczych na wydanie do wysyłki . Ze względu na sytuacje jaka była w Chinach a obecnie przeniosło się do nas , towar od jutra zjeżdża z opóźnieniem 3 tygodniowym , wydanie towaru bez zmian 7 dni roboczych . Cześć klientów otrzyma towar przed majówka cześć po , ale w grudniu nikt nie wyobrażał
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000: Po prostu nie do końca jasne jest tych "7 dni na wydanie do wysyłki" — to jest termin już po Waszej stronie, na przygotowanie paczek do adresatów, itp. czy to jest również termin kiedy Wy oczekujecie na odebranie dostawy z od jakiegoś dystrybutora?

Sądziłem, że towar zjeżdża 21.04 do Polski, odbieracie go i już od 22.04 możecie pakować i wysyłać już do nas ;-) I te 7
  • Odpowiedz
@nobosco: łatwiej by było gdyby nie pisali o odbiorze z magazynów itp tylko :23 dostawa jest u nich i wysyłka przez 7 dni czyli maksymalnie po 8-9 dniach roboczych ( licząc od 23 ) towar będzie się miało u siebie. Prosto, jasno i przejrzyście :)
  • Odpowiedz
@nobosco 7 dni roboczych to jest termin nasz na odebranie towaru do wysyłki .

Towar zjeżdża 21.04-24.04 i wydanie do wysyłki 7 dni roboczych , zabieramy i wysyłamy DPD.
Nie czekamy na całość tylko to co zgarniamy wysyłamy na bieżąco więc nie dziwić się że nie każdy dostaje w ten sam okres .

@sstory999 hahaha 8-9 dni roboczych od 23 prosto jasno i przejrzyście bez opisywania kto komu
  • Odpowiedz
@mentalnie_bordo: wątpię, że będzie siedział i odpisywał ile wysłał i w jakim dniu... napisał do kiedy jest odbiór i ile maja dni na wysłanie i trzeba się tego trzymać. Jak ten termin minie a nie dostaniemy to zaczniemy pytać... :)
  • Odpowiedz
@mentalnie_bordo pisałem wyżej 3 posty

" Towar zjeżdża 21.04-24.04 i wydanie do wysyłki 7 dni roboczych , zabieramy i wysyłamy DPD.
Nie czekamy na całość tylko to co zgarniamy wysyłamy na bieżąco więc nie dziwić się że nie każdy dostaje w ten sam okres "

Nie bardzo rozumiem twoje pytanie , wyżej odpowiedziałem jak to wygląda .Część wysyłek pójdzie przed majówką cześć po . 7 dni roboczych mają na wydanie towaru od daty dostawy do PL , towar zjeżdża do PL i wczoraj wjechały pierwsze rzeczy
  • Odpowiedz
@Clearmont opóźnienia w dostawach tylko marcowych i kwietniowych ze względu na zamknięty rynek styczeń , luty

.I to też nie jakieś opóźnienie wielkie jeśli chodzi o sytuacje jaka była i jest teraz u nas . Towar miał być na 31.03 i wydanie do wysyłki 7 dni roboczych . Opóźnienie w dostawie 3 tygodnie , wydanie bez zmian 7 dni roboczych . To nie jest jakaś tragedia . Większe opóźnienia mam w odbiorach aut gdzie w wielu przypadkach zamówienia na kwiecień zrealizują w lipcu .

Kolejne nie będą miały opóźnień 30.06 dostawa do PL i wydanie do doręczenia 7 dni roboczych , 15.08 dostawa do PL i wydanie do wysyłki 7 dni roboczych . Wszystko sprawnie działa jeśli chodzi o nowe zamówienia .
Jeśli towar miałbym wydać w październiku to bym musiał w samej dostawie sierpniowej mieć opóźnienie 1,5 miesiąca . Nie wprowadzaj proszę w błąd bo nie wiem skąd wziąłeś takie informacje , tam będzie jak we wcześniejszych dostawach 2019 i 2018 wszystko zgodnie z terminem
  • Odpowiedz
1. Nie jest stała Niemcy , Polska , Belgia zależy do partii .


@Deja_VU_000: tu byla mowa o dystrybucji, wymieniles kraje europejskie, moim pytaniem jest czemu sluza chiny? Dystrybucja z wyzej wymienionych, zaprojektowanie w californii, a dalej co z chinami o ktorych wspominasz?

To czysta ciekawosc, obserwuje watek juz od kilku miesiecy nie mam zadnych zastrzezen, sam oczekuje na maca i oczywiscie podziele sie zdjeciem jak tylko go otrzymam. Jestem
  • Odpowiedz