Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

995

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

ASO sprzedało facetowi Mercedesa w ramach programu Mercedes Certified. Auto było po szkodzie całkowitej, a w wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka. Panie, to się wyklepie...

Edonik
Edonik
Edonik
z
facebook.com
dodany: 02.05.2026, 14:03:29
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Info o wypadku
Deathblow
z limanowa.in
  • 24

Komentarze (211)

najlepsze

pyszniarz
pyszniarz
02.05.2026, 16:37:09 via Wykop
  • 249
Jakieś dowody? Nawet VINu nie podał....

A typek to zwykły handlarz używanym złomem. W komentarzach od z-------a podobnym mu handlarzy i wszyscy równo jebią że ASO to żadna gwarancja, tylko gwarancja w ich januszexach jest gwarantowana xDDDDDDD
pyszniarz - Jakieś dowody? Nawet VINu nie podał....

A typek to zwykły handlarz używa...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gleacher
Gleacher
02.05.2026, 19:00:17 via Wykop
  • 100
@pyszniarz: Podobny kwik jest zawsze na grupach szrotów z USA, kiedy ktoś wspomni o homologacji. Jak ktoś lubi trollowac to miałby zajęcie na lata pisząc na takich grupach, że lepiej kupowac auta produkowane na EU. Od razu zlatuje się pierdylion handlarzy co ściągają i naprawiają "dla siebie" i zawsze auto mają maks pół roku. Rzygać się chce.
  • Odpowiedz
alfapirolidynopentiofenon
alfapirolidynopentiofenon
alfapirolidynopentiofenon
02.05.2026, 19:59:27 via Wypiek
  • 28

Komentarz usunięty przez moderatora

piwakk
piwakk
piwakk
02.05.2026, 19:01:51 via Wykop
  • 164
Ale kogoś kto ma pojęcie o motoryzacji to dziwi się? Kilka dobrych lat pracowałem między innymi przy weryfikacji przedmiotów do leasingu i te wszystkie bmw selection, audi select plus itp. to normalnie miały bite fury czy fury po całkach, a jeszcze opisywali je oczywiście jako bezwypadkowe xD

A generalnie jak pytaliśmy salon o co chodzi, to oni gadali zawsze, że to nie ich auto, tylko klienta albo że wzięli w rozliczeniu i
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Karol12341234
Karol12341234
Karol12341234
02.05.2026, 19:11:37 via Wykop
  • 99
@piwakk: kolegi ojciec kupił NOWE auto po dzwonię w salonie, podczas transportu został uszkodzony, po cichu go zrobili i sprzedali mu jako nowy. Wszystko wyszło jak mu balcha zaczęła gnić po 2 latach. Wziął fachowców i mu sprawdzili że auto miało zgnieciony dach i tylną klapę...
  • Odpowiedz
dratwa90
dratwa90
dratwa90
02.05.2026, 19:19:07 via Wykop
  • 11
@piwakk: jaka jest według Ciebie szansa na kupno auta powypadkowego z takiego programu? Dajmy na to na 50 wystawionych aut w ramach programu ile z nich to prawdopodobnie auta po dzwonie?
  • Odpowiedz
misk4cy
misk4cy
misk4cy
02.05.2026, 19:23:56 via Wykop
  • 115
Pieniądz jest bogiem. Nie ma podłości, którą człowiek nie zrobi, by zarobić. Jeśli ktoś ma kręgosłup moralny, to po prostu nie zarobi dużych pieniędzy nigdy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
03.05.2026, 08:58:22 via Wykop
  • 0
@kannabis: a mógłbyś wytłumaczyć jak takie coś działa? w sensie ubezpieczyciel powiedzmy wycenia szkode na 60k przy wartości na auta za 50k. No i Ty decydując się na naprawę samodzielnie dostajesz te 60k do ręki a wydasz nie wiem 30k i reszta Ci zostaje? No o przecież albo trzeba mieć sentyment do auta ale wyjśc na zero (przedstawić ubezpieczalni faktury na używanych częściach), albo móc mieć jakieś wynagrodzenie za to
  • Odpowiedz
master_blaster
master_blaster
03.05.2026, 11:51:51 via Wykop
  • 2
Pieniądz jest bogiem. Nie ma podłości, którą człowiek nie zrobi, by zarobić. Jeśli ktoś ma kręgosłup moralny, to po prostu nie zarobi dużych pieniędzy nigdy.


@misk4cy: to też działa w drugą stronę. Bardzo można się upodlić, chęcią zaoszczędzenia aby tylko wydać jak najmniej, lepiej kupić byle co, byle było tanio.
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
02.05.2026, 19:24:14 via Wykop
  • 60
Ostatnio jak na jednej grupie samochodowej napisałem, że od handlarzy się nigdy nie kupuje (w domyśle od jakichś komisantów, bo co innego oficjalny dealer i auto salonowe), to jeszcze chyba nigdy nie dostałem takiego hejtu. I teraz k---a nie wiem czy to sami handlarze się tak na mnie rzucili, czy może typy, którzy od takiego handlarzyny kiedyś kupili samochód i teraz sami przed sobą to muszą jakoś racjonalizować, mimo że co chwilę
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
02.05.2026, 21:06:32 via Wykop
  • 9
@Pieskor: miałem w żyćku z 5 samochodów używanych. Zawsze od prywaciarzy, osób prywatnych. Nigdy nie brałem od komisu. Wszystkie spełniły moje oczekiwania. Ba, nadal mam samochód który jest ze mna 8 lat, chociaż jest produkcji z 2010r... bo nie chce mi się użerać go sprzedawać

Więc nie podzielam twojego zdania. Nigdy nie wpadłem na minę, bo dobrze sprawdzam, i te złe już na etapie otomoto filtruje.
Brak vin - dyskwalifikacja
Brak zdjęć dobrych
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
02.05.2026, 21:23:33 via Wykop
  • 12
@Pieskor: @GeGeGeGe @new-object Normalnie, kupujesz od pierwszego właściciela, który kupił w polskim salonie. Znacznie bezpieczniejsza opcja niż handlarzyna
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
02.05.2026, 19:00:49 via Wykop
  • 44
Ewentualnie auto jest sprawne tylko kradzione i ma przebite numery vin z tego co dostał szkode całkowitą
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
03.05.2026, 10:31:00 via Wykop
  • 6
@werfogd: do czasu aż zatrzymają pasera, namierzą sprzedane samochody w dokumentach i je przejmą jako dowód w sprawie a Ty zostaniesz bez samochodu i pieniędzy za to przeczołgają Cię przez ten proces, w najlepszym wypadku jako świadka.

Świetna perspektywa po zakupie wymarzonego AMG S63, brak samochodu, pieniędzy i problemy prawne.
  • Odpowiedz
adolfo-kudlato
adolfo-kudlato
03.05.2026, 12:26:04 via Wykop
  • 0
@Sudo_exit: Miałem podobną sytuację z ASO , auto sportowe Ford Focus RS kupione bezwypadkowe sprawdzane od dołu do góry. Trafiło na serwis coś było z silnikiem nie wzbudziło to mojej obawy bo stało 2 miesiace niby czekanie na części itd. Niedługo potem przy sprzedaży auta bezwypadkowego okazało się że był wymieniany słupek boczny i lewe tylnie drzwi ! Ja tej szkody nie zrobiłem a jedynym czasem gdzie auto nie było
  • Odpowiedz
dict
dict
02.05.2026, 21:29:51 via Wykop
  • 39
A pamiętacie historię sprzed jakichś 10 lat, jak koleś kupił w salonie wypasionego mieta za górę cebulionów, a mu skrzynia tak wibrowała, że trzęsło całą budą, a ASO zwracało auto w kółko z diagnozą, że wszystko jest sprawne?
Ciekawe jak to się skończyło.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dict
dict
03.05.2026, 05:53:08 via Wykop
  • 14
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 6 lat temu, ale nie wiem, co było dalej. Ktoś coś?
dict - (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 6 lat temu, ale nie wiem, co było dalej. Ktoś coś?
  • Odpowiedz
juda-goldbergstein
juda-goldbergstein
03.05.2026, 09:43:19 via Wykop
  • 22
@balbezaur: albo ta laska co w a klasie spłoneła żywcem po odbiorze auta z salonu
  • Odpowiedz
Brokulyy
Brokulyy
Brokulyy
02.05.2026, 21:38:42 via Wykop
  • 29
W 2016 roku jak rozgladalem sie za pierwszym samochodem ktory mial byc albo nowy albo prawie nowy w ostatecznym starciu stanela nowa mazda 6 oraz chyba roczny lexus IS wystawiony pprzez Aso na Radzyminskiej w Warszawie. Lexus bardziej mi sie podobal, silnik mial wiecej mocy, tyl naped, skory, i w koncu to byl lexus a dodatkowo z racji ze mialem wtedy toyote rav4 to dawali mi ciekawa oferte na odkupienie. Na Mazde
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Brokulyy
Brokulyy
Brokulyy
03.05.2026, 16:44:15 via Wykop
  • 1
@EstebaN1: ja jestem daltonista wiec mi to bez roznicy.
  • Odpowiedz
Krzemol
Krzemol
03.05.2026, 18:02:01 via Wykop
  • 0
@Brokulyy: trochę pomarańczowa pod spodem, ale to nic


@EstebaN1: Lexusy też jakoś specjalnie nie błyszczą pod tym względem.
  • Odpowiedz
Aderjan
Aderjan
Aderjan
02.05.2026, 21:36:08 via Wykop
  • 19
Sam teraz szukam czegoś do 70k. Nie mam wygórowanych wymagań. 4x4 rok 2015 do góry. Nie patrze czy to bmw , merc czy hyundai. Ale szanuje swój wolny czas i np nie chciał bym jechac przez pół Polszy po auto. Ale k---a. Co ja oglądałem do tej pory to rece opadają. Auta z usa bez połowy przodu sprzedawane potem jako bezszkodowe. Albo auta gdzie vin nie pasuje do samochodu . Szczytem byl
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zaq22
zaq22
zaq22
02.05.2026, 22:42:54 via Wykop
  • 26
@Aderjan:

Po co marnujesz swój czas i szukasz auta z USA
Nie ma możliwości żeby do 70k pln przywieźć auto z USA bez szkody całkowitej.
Na tym właśnie polega ten
  • Odpowiedz
xxxmen
xxxmen
xxxmen
03.05.2026, 10:52:24 via Wykop
  • 18
@Aderjan: auto USA bez szkody XD sam sobie odpowiedziales czemu szukasz. To sie patrzy czy mocno byl w------y czy nie decydujac sie na auto stamtad
  • Odpowiedz
l.....2
l.....2
konto usunięte 03.05.2026, 08:59:21 via Wykop
  • 10
Komisy i salony w polsce to ostatnie miejsce w jakim bym kupił auto za większy hajs. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok
02.05.2026, 21:59:35 via Wykop
  • 10
Swoją drogą nieźle ta skoda oberwała, a w meśku nawet do silnika nie doszło, wiadomo, masa robi swoje.
Markok - Swoją drogą nieźle ta skoda oberwała, a w meśku nawet do silnika nie doszło,...

źródło: Screenshot 2026-05-02 at 23-56-32 Tragiczny finał piątkowego wypadku 12-latka nie żyje - Limanowa.in

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tellet
tellet
03.05.2026, 00:49:11 via Wykop
  • 6
@Markok: Radar, lampa, jak doliczyli się uszkodzonego silnika to już masz ponad 50% wartości
  • Odpowiedz
Karol12341234
Karol12341234
Karol12341234
03.05.2026, 05:33:56 via Wykop
  • 6
@Markok: miałeś kiedyś kolizję drogową nawet nie wypadek. Chłop mi kiedyś lekko w d. Strzelił i wydawało się że ma tylko pognieciona rejestracje nic więcej a okazało się że ma stale odkształcona belkę konstrukcyjną co było widać dopiero po zdjęciu plastików. Ja też miałem odkształcone wewnątrz elementy konstrukcyjne. Ten merc to wygląda tak że konstrukcja od uderzenia mogła się nieźle pogiac.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4143
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3178
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3134
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3061
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2631
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #ciekawostki
  • #mechanikasamochodowa
  • #carboners
  • #heheszki
  • #pytanie
  • #polskiedrogi
  • #motocykle
  • #motopodprad
  • #prawojazdy
  • #bmw
  • #polska
  • #renault
  • #kiciochpyta
  • #prawo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking