Wpis z mikrobloga

@fakemail z tamtego terminu zostały tylko jakieś zwroty , błędne doręczenie , nie doręczenie , czy jakieś kwestie z inną klawiaturą . Tak to wszystko rozesłane . Nie no ja nie odebrałem tego źle po prostu napisałem wytłumaczenie . Tak mieli sporo obsuwę gdyż tam dopiero co skończyliśmy wysyłki sprzętów . Ale to już wyżej pisane o tym .

Doręczenie 3/4 dni robocze więc po tym weekendzie będą odbiory .

@komputerowiec123 wróciła
To czas może też i na moje krótkie podsumowanko :)
We wtorek w koooońcu doszła do mnie długo wyczekiwana paczka z moim iMaciem Pro.

Doszła po terminie, do którego obowiązywała ta słynna ochrona kupującego allegro - co w żaden sposób mnie nie stresowało patrząc na wszystkie wcześniejsze historie - byłem spokojny do samego końca.

Produkty które zamówiliśmy były sprzedawane przedpremierowo. Zakup różnił się bardzo od tych klasycznych, do których przyzwyczailiśmy się na
emciu - To czas może też i na moje krótkie podsumowanko :)
We wtorek w koooońcu dosz...

źródło: comment_1591225680E13jTrAd9vfWu7zlVGUFAe.jpg

Pobierz
Dziękuje @emciu za opinie i zapraszam w przyszłości .

Dla wszystkich zainteresowanych jedna sztuka i9/32/1TB/R5500M , wróciła ( klient odstąpił od umowy ) towar nie może iść w kolejnym terminie , zerwana folia z pudełka białego . Proszę tu nie pytać o szczegóły zapraszam do kontaktu email lub tel .
@sstory999: myśle że jest takie prawdopodobieństwo, niewielkie ale jednak, że dorzucą intele 10 generacji i szybszy ram jak w nowych 13 calowych MacBookach. Ostatnio w dużym MacBooku procesor był refreshowany jak wychodził 15 cali w 2019 (obecna 16 ma ten sam).
Także możliwe że lekki refresh będzie :)
Hej,
w sobotę 06.06.2020 dotarł do mnie laptop od p. Marka z CAR4VIP @Deja_VU_000 (Zamówiony pod koniec grudnia 2019, 27.05 otrzymałem SMS z informacją o wydaniu przesyłki do wysłania). Sprzęt nowy, oryginalnie zapakowany. Wszystko zgodnie ze specyfikacją z Allegro. Co do samego sprzedającego: kontaktowy, szybko odpowiada na maile, ogólnie bardzo pomocny. Jedyny mankament to długi czas oczekiwania. Fotka poniżej.
PS: p. Marku dzięki za możliwość zamówienia sprzętu po b. dobrej cenie!
amazi - Hej,
w sobotę 06.06.2020 dotarł do mnie laptop od p. Marka z CAR4VIP @DejaVU...

źródło: comment_1591607522NY5kXGf8j6JDCIjmQHN7Ns.jpg

Pobierz
Witam. Zastanawiam, się nad zakupem MBP 16 u p. Marka z CAR4VIP. Przejrzałem trochę postów i wiem z czym wiąże się zakup. Będzie to mój pierwszy sprzęt od Appla i nie wiem zbytnio na jaką konfiguracjie się zdecydować. Byłbym wdzięczny o poradę. Sprzęt używałbym głównie do multimediów (internet oglądanie filmów itd.) oraz do tworzenia filmików z kamerki gopro. Nagrywam w 4k.Nie robię tego zawodowo hobby w postaci filmowania jazdy na moto. Nie
@max13mi: Jak będziesz robił tylko to co napisałeś i nie chcesz wydawać nie wiadomo ile to podstawa 16" Ci wystarczy. Wiadomo wydajność idzie w parze z ceną także im droższy tym lepszy, ale szkoda pompować kasę w coś co nie zostanie wykorzystane. Rzuć okiem na YT odnośnie tego komputera jak i renderingu 4K, powinieneś być zadowolony z wyboru.
@max13mi: bez zadnych wymagan to podstawa 16, jak nie padnie z innych przyczyn, to pewnie posluzy Ci ponad 5 lat spokojnie. To co napisales to rownie dobrze na AIR moglbys robic, wiec wybieraj co Ci bardziej lezy. jak cos normalnych rozmiarow to bierz 16 i koniec tematu, a jak musisz czesto gdzies lapka nosic i ma byc lekko to 13. Bazowa 16 daje bardzo duzo i upgrady w niej NIE daja