Wpis z mikrobloga

@Konstantynopolitanczykiewicz1: Do niedawna były jeszcze na aukcjach ale tylko w najwyższych wersjach bo @Deja_VU_000: pisał, ze zdarzały się pomyłki dlatego sprzedaje wyłącznie w najwyższych wersjach. 512gb wydaje się za dużo dla większości ludzi... Przecież w bazowych modelach MacBookow od niedawna jest właśnie tyle pamięci a wcześniej było po 128gb
Witam , @Konstantynopolitanczykiewicz1 ( ile podobnych tak długich nicków :)) ) nigdy nie było 64/128/256 kilka sztuk na zamówienie 256 , aukcje standardowo max

Składa się na to kilka czynników , mniejsze rabaty , mniejszy $ , mniej zostaje , a jeśli chodzi o klientów na allegro na telefony jest tragedia , przy 512 , a dopiero co przy tańszych byłoby .

Kilka przykładów na 200 transakcji jeśli chodzi o komputery 1
dziś otrzymałem informację od Pana Marka, że udało się zamienić moją konfigurację, wspaniała wiadomość, dziękuję! Także, żeby nie było zamieszania usunąłem swój poprzedni post gdzie o tym piszę. Teraz tylko chwilę poczekać na sprzęt i zrobię jakieś zdjęcia lub nagram film.
@Torrens: Jak się domyślam chodziło o mój post. Nie uzależniam zdolności zarobkowej od dostawy zakupionego sprzętu. Zwyczajnie trafiło mi się fajne zlecenie wiec je wziąłem po informacji że dostawa będzie w tym tyg, niestety się nie udało z kurierem, a pech tak chciał że nikt ze znajomych nie mógł mi w tym terminie pożyczyć lapka. Zobaczyłem post osoby wcześniej, która miała podobne info wiec napisałem. Jasne, mogłem załatwić sprawę inaczej ale
@Nowyy0: Jeszcze nie dostałeś??

W takim razie rozumiem, że 30.04 nawet nie ruszyło... Jest ktoś kto czeka na tą dostawę i ma jakieś info? Trochę nie rozumiem po co pisać, że opóźnienie jest 21-28 dni jak nic z tego nie wynika i jak nie było zamówienia tak w dalszym ciągu nie ma.
@sstory999: Nie wiem jak Ty ale ja żadnej informacji o kolejności w zależności od specyfikacji nie dostałem. Nie robię afery, czekam... co nie zmienia faktu, że informacje są sprzeczne z faktycznym odbiorem sprzętu co jest dość irytujące :) Druga sprawa.. z tego co widzę dostałeś swoją sztukę z 30 dniowym opóźnieniem więc zgodnie z tym co pisał Pan Marek (21-28 dni + 7 dni roboczych wydanie). Nie dziw się więc proszę,
@fakemail: przecież ja pisałem już nie raz, ze w pełni Was rozumiem. Ale najpierw wysyłają podstawowe wersje ( ja właśnie taka zamawiałem ) a później wysyłają te mocniejsze specyfikacje.
@fakemail: każdy się denerwuje w końcu sprzęt już swoje kosztuje dziwne by było jakby nikt się nie dopytywał o swoje... Ja również kontaktowałem się ze sprzedawca bo byłem ciekawy kiedy otrzymam przesyłkę
@fakemail o czym piszesz ? skoro 21-28 dni opóźnienia pisałem 3 tygodnie temu i 7 dni roboczych wydanie to jak ktoś miał go otrzymać . Towar zjechał 30-31 do PL jest już w PL kolejne zamówienie, czekamy 7 dni roboczych na wydanie z ekspedycji . 7 dni roboczych więc około 10/11 wydadzą towar i wysyłamy .

@Nowyy0 odebrał paczkę jedną a druga wróciła i ponownie nadawana z tego co kojarzę temat .
@fakemail nawet czytam wyżej co pisałem 4 dni temu :

"Ostatnie osoby dostały sms , po weekendzie odbiorą swój sprzęt , poczytam miłe komentarze mam nadzieje , ostatnie sprawy do wyjaśnienia z zagubieniem , z pomyłką DPD , ze zwrotem jednym czy dwoma nie dostarczonych i robię wolne na kilka dni !!

Od jutra przyjęcia kolejnych 30-31 7 dni roboczych i działamy dalej :)

30.06 terminowo , i następne również "

Rozumiem
@Deja_VU_000: Tak dokładnie było.

Jedną przesyłkę odebrałem, a przy doręczaniu drugiej nie było mnie w domu i wróciła do nadawcy. Spytałem tutaj, bo myślałem że dowiem się w jaki dzień załatwić, żeby ktoś był w domu do odebrania paczki by nie powtórzyć sytuacji wcześniejszej.
@Nowyy0 Panie Michale tak myślałem że to Pan ;D Proszę nie pisać tutaj prywatnych spraw bo robi się ......G..........

Jutro zadzwonię do Pana i ustalimy tą ponowną wysyłkę . Miłego Wieczoru .
@Deja_VU_000: Chyba za mocno został przyjęty mój komentarz, przecież nie napisałem nic co mogłoby kogokolwiek urazić czy zrobić czarny PR. Mój wniosek o kolejnych opóźnieniach wyciągnąłem z komentarza @Nowyy0, z którego wywnioskowałem że część osób z 31.03 nadal nie odebrało sprzętu + poprzednie komentarze innych którzy mieli dużą obsuwę.

Wyraziłem tylko swoją opinię, czekam i nie robię afery... Jedynie pytanie, skoro wysyłki dopiero 10/11 to biorąc pod uwagę wolny czwartek