Wpis z mikrobloga

@StachZielonka: Jest podobno oficjalne oświadczenie policji w ww. sprawie. Mi się nie udało go znaleźć niestety. Jakbyś się jeszcze interesował tematem i je przypadkiem znalazł to wołaj.
  • Odpowiedz
Byc moze jestes Policjantem z krwi i kosci, nadajacym sie do tej pracy.

Niestety rzeczywistosc widnieje w czarnych kolorach co do skutecznego zwalczania patologi w policji. Im jestem starszy tym nadzieja na poprawe w policji jest coraz mniejsza. Zdaje sobie sprawe ze zawsze jest jeden zly na dziesieciu i nie mozna generalizowac.

Moja subiektywna opinia, podane proporcje sa odwrotne w moich oczach i cala formacja sprawia wrazenie zgnilej i ten jeden uczciwy musi dopiero miec #!$%@? i sam nie moze nic bo bedzie mial wszystkich przeciwko.

Pozdrawiam i zycze bezpiecznych powrotow do domu.


@eARLq3: Ja też
  • Odpowiedz
@StachZielonka: znajomy kolegi, wielki karateka, po pijaku się pościerał z gościami w barze. Się okazało, że to byli policjanci w cywilu. Zawołali mundurowych, wywieźli go. Na izbie też się pościerał z pałami, kogoś tam pobił - nikt się nie bawił w papiery, dostał nieoficjalny solidny #!$%@?. Wyszedł obity jak świnia na święta. Ale do dzisiaj powtarza, że warto było ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
że Policja to duża formacja, zdarzają się czarne owce


@twojastaraluz: Obejrzyj sobie reportaż o Stachowiaku. Ja po obejrzeniu bardziej bym się skłaniał do wniosku, że normalni są tam w mniejszości.
  • Odpowiedz
@StachZielonka: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

26-letni Krzysztof K. usłyszał już zarzuty. Mężczyzna chcąc uniknąć policyjnej kontroli zadawał ciosy funkcjonariuszom i odpychał ich.
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: nie ma opisu sytacji a w taki ktory jest podany nie wierze.

Sam kiedys na pytanie do policjanta czy moze mnie bic, zostalem uderzony w twarz i dostalem odpowiedz ze moze.
Znam tez jednego policjanta ktory jest patusem, spuszcza #!$%@? i okrada.

Aczkolwiek to jest margines i wystarczy byc normalnym i kulturalnym i nic takiego sie nie dzieje. Troche lepiej sie zrobilo w policji, zwlaszcza w wiekszych miastach w ostatnich latach. Ale czesc to dalej patusy w mundurach ktorzy dostali
  • Odpowiedz