Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@stjimmy: Po pierwsze. Nie doszło do zabójstwa. Po drugie to co naprawdę się wydarzyło wiedzieli tylko ci co brali w tym udział, nawet na nagraniach opublikowanych przez tvn z rozmowy między policjantem a dyżurnym wynika, że nie wiedzieli co się naprawdę stało i pewny był tylko zgon, który się zdarza z różnych przyczyn. Odpisałbym dalej, ale widzę, że kolejny obrażony na świat i pokrzywdzony przez życie, a na pewno przez system
@hasztag_andrzej: @hasztag_andrzej to moje subiektywne odczucia, ktore powstaly w wyniku bardzo niemilych doswiadcznen z polska policja na przestrzeni 15 lat. Nie mam zaufania do policji, watpliwe ze odzyskam, dlatego mozesz odnosic wrazenie ze jestem anty, patrze na ta formacje z perspektywy kilku procent, ktory trafil na zwyrodnialcow!
@eARLq3: I w ciągu tych 15 lat miałeś tak często do czynienia z policją? Jesteś bezdomny, czy jak? Może warto się zastanowić nad sobą. Ja nie wiem, może ja dziwnie wychowany byłem, ale jednak do ludzi odnoszę się z szacunkiem. Mimo, że konsekwencje spotkania z policją mogą być dla mnie nieprzyjemne, to jednak tylko ich praca.

A czy kultura popłaca? Mimo paru kontról osobistych, kilku spisań, nigdy nie dostałem nawet mandatu
@niebiesko-niebieski: A kto sugerował że od Cb zależy? Mówię tylko że każda czynność powinna być rejestrowana by nie było nie domówień. I gdybym miał wykonywać taki zawód to sam bym się zaopatrzył w monitoring. /

Tym bardziej dziwi że w żadnym z protestów nie podnosi się o to postulatów tylko kasa i kasa.

Wiec po prostu wychodzi na to że policjanci wolą na koniec dnia by było słowo przeciwko słowu niż
@Menelutor: Nie możesz kupić sobie sam kamerki i nagrywać interwencji jako policjant.

Wiec po prostu wychodzi na to że policjanci wolą na koniec dnia by było słowo przeciwko słowu niż przedstawić rzetelne dowody bo by wyszła niekompetencja wielu z nich


Nie wychodzi to, że za taką kasę jest coraz mniej policjantów i każdy musi robić za dwóch i nie ma czasu ani chęci się przejmować tym, że ktoś coś mu zarzuci.