Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Sierżant bagieta fajnie powiedział. Odkrył jeden sposób na ominięcie mandatów. Nie popełniać wykroczeń, czynów zabronionych. I po problemie z policją. A jeżeli już Cię złapią, wystarczy być spokojnym i kulturalnym a wszystko się dobrze skończy ;)
  • Odpowiedz
@StachZielonka zdradzę Ci coś jako brat policjantki. Z 85% takich wpisów to rozboje, tylko Seba Karku NIGDY się nie przyzna, że dostał regulaminowy #!$%@? na dzielni i mówi, że to wina policji, bo to poprawia jego "status". Tak samo jest przy zatrzymaniach i podwózkach na komendę. Najpierw cwaniakują, a w pokoju płaczą, że matka i ojciec, że on się zmieni itp. ¯\(ツ)/¯ Jej kolega wspominał nawet, że po zatrzymaniu
  • Odpowiedz
@StachZielonka: plus bądźmy szczerymi, jakby naprawdę mu chcieli spuścić #!$%@?, to żebra, uda, łydki czy nawet spody stóp, są dużo lepszym celem, niż głowa. Cytując Jokera:

Never start with the head. The victim gets all fuzzy. He can't feel the next
  • Odpowiedz
@StachZielonka: jak zwykle, prawilna mordka pobita przez złego oprawcę z milicji. Zatrzymany przeze mnie kiedyś włamywacz wyglądał dużo gorzej, a nie zdążyłem go nawet dotknąć, #!$%@?ł i na schodach się na ten swój głupi ryj wywalił. Głowa zszywana, cały łeb obtarty, skręcony nadgarstek, siniaki na całej łapie i głowie - no ofiara napadu bandytów w mundurach jak znalazł, a nawet nie zdążyłem do niego dobiec. No ale przecież prawilniak nie
  • Odpowiedz
  • 18
Te obrażenia mogły powstać w wyniku zwyklego zglebowamia, jak ktoś stawia opór to tak się czasem dzieje że ląduje się na glebie w wyniku czego ma się obdarcia na twarzy, przy upadku może się złamać ręką czy coś innego, a nerka może być obita od kolana policjanta jak mu zakładał kajdanki, tak się zdarza i to jest normalne przy glebowaniu, szybko i skutecznie a obrażenia delikwenta, no cóż sebki zawsze mają szanse
  • Odpowiedz
Mówię wam mordeczki cały komisariat mnie #!$%@?ł, nawet kilku emerytowanych przyjechało żeby mnie raz kopnąć.


@niebiesko-niebieski: Dobrze że #!$%@? byłem bo takto bym im #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ACAB #!$%@? nie?
  • Odpowiedz
@StachZielonka: Ja też nie byłem nawet dotknięty przez policjanta (choć chamstwo, owszem, spotkałem). Nie zmienia to faktu, że od wymierzania kary jest wyłącznie sąd. Jeśli policjanci nie potrafią obezwladnić chłopaka bez ostrego, wielokrotnego #!$%@?, to niech bezzwłocznie zmienią pracę. Sprawa kwalifikuje się do zbadania przez prokuratora, jeśli zdjęcia są prawdziwe.
  • Odpowiedz