Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hasztag_andrzej: mi policja nie przeszkadza, nie ma w czym :)
Skoro spozywales alko plenerowo i dostales za to manday to wiesz jakim sokolim wzrokiem do wylapywania takich wykroczen charakteryzuje sie ta sluzba. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bawcie sie grzecznie, i zawsze i wszedzie Polak, Polakowi Polakiem
  • Odpowiedz
@twojastaraluz: Pudło, bo ja bym sam tych patusow kasował. Jestem za porzadkiem i przestrzeganiem prawa. Kibole prowokują, bo to w większości ludzie z marginesu - często patologia. Ale policja? Oni chyba mają służyć i chronic. Chyba jakieś psychotesty przechodzą, co? A nie, zapomniałem. Kupują przecież klucz na forum u p. Jurka, czy jak mu tam.
  • Odpowiedz
Mówię wam mordeczki cały komisariat mnie #!$%@?ł, nawet kilku emerytowanych przyjechało żeby mnie raz kopnąć.


@niebiesko-niebieski: Ale beka. Nie mogę przestać się śmiać. Mam jeszcze śmieszniejsze - pamiętasz Stachowiaka? Paralizatory z AliExpress przyjechały z Chin Teslą i dopadły go w kiblu na komisariacie.
Na rynku ludzie nagrywali interwencję. Policjanci szukali ich potem po całym mieście, żeby im wręczyć bilety do cyrku bo tak ładnie nagrali.
Śmiejmy się wszyscy razem. Hurrra
  • Odpowiedz
nic takiego nie powiedzialem...

Juz wystarczy odpisywania, bo i tak nie czytacie ze zrozumieniem a nie mam zamiaru co chwile pisac tego samego, odpowiedz masz w komentarzach wyzej gdzies.


@eARLq3: zawsze jak komuś brakuje argumentów, to można zarzucić drugiej stronie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem :)
A prawda jest taka, że to Ty i Tobie podobni nie rozumieją jednego, że Policja to duża formacja, zdarzają się czarne owce i w
  • Odpowiedz
@eARLq3: Mówiłem właśnie, że mandatu nigdy nie dostalem, nawet kiedy kilkukrotnie złapany na gorącym uczynku. Wystarczy w wiekszości przypadku własnie wykazanie się tą odrobiną kultury :P. I na wiejską z postulatem, by nie zakazywać takich rzeczy, jak picie w plenerze, bo to ich wina, a nie policjantów, którzy wykonują swoją pracę, no pliz seba.
@Macieeeej: A tu nie chodzi o lęk, a o zdrowy rozsądek i odrobinę wyobraźni.
  • Odpowiedz
@StachZielonka: Prawdopodobnie stawiał opór i wyzywał przy wylegitymowaniu a policja jest mocno wyczulona na takie akcje i mu spuścili łomot.

Swoją drogą, nieźle go poturbowali, przekroczyli uprawienia bez wątpliwości. Powinni go po prostu obezwładnić... i skuć
Policja powinna chodzić z kamerkami na klacie jak w USA.
  • Odpowiedz
@hasztag_andrzej: czy ja ciebie choc raz obrazilem? Chyba ze nazwanie policjantem tym bylo, dlaczego nazywasz mnie seba skoro mandaty ktore mi sie nalezaly bralem z usmiechem, pelna kultura i nawet nie liczylem na jego brak.
Koniec juz do widzenia!
  • Odpowiedz
Pudło, bo ja bym sam tych patusow kasował. Jestem za porzadkiem i przestrzeganiem prawa.


@Macieeeej: dwa sprzeczne zdania.

Ale policja? Oni chyba mają służyć i chronic. Chyba jakieś psychotesty przechodzą, co? A nie, zapomniałem. Kupują przecież klucz na forum u p. Jurka, czy jak mu tam.


Nawet nie będę tego komentował xD
  • Odpowiedz
@StachZielonka przecież widać jaki to sympatyczny Sebastian xd dostał #!$%@? bo pewnie odjabal jakis numer, potem rzucał się jak wsza na grzebieniu a telefon pewnie międzyczasie zgubił albo podczas szarpaniny mu gdzieś wypadł, o wielka mi sprawa, trochę w domu posiedzi, karyna go opatrzy, wydobrzeje, a jak dojdzie do siebie znowu zacznie swoje harce, i kolejny #!$%@?, jak nie od policji to od jakiegoś matiego na mieście, oni tak funkcjonują, nic
  • Odpowiedz
@StachZielonka: u mnie też w większości byli mili poza jednym razem jak tajniacy wyskoczyli z auta pod dyskoteką w ogóle zero różnicy miedzy patusami a tymi policjantami bo myslelismy że nam spuszcza #!$%@? nabuzowani byli jak po jakims koksie więc różnie się zdarza
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie stawiał opór i wyzywał przy wylegitymowaniu a policja jest mocno wyczulona na takie akcje i mu spuścili łomot.


@Mandark: Uwielbiam waszą retorykę. Domysły, umniejszanie winy "Seby" (on tylko stawiał opór i wyzywał) i wyolbrzymianie winy Policji (spuścili łomot) mimo, że przy stawianiu oporu mogą ZGODNIE Z PRAWEM użyć siły.

Swoją drogą, nieźle go poturbowali, przekroczyli uprawienia bez
  • Odpowiedz
Nie no, wygląda on na bardzo porządnego, miłego człowieka, który przyjaźnie pyta ludzi na ulicach, czy nie mają czasem problemu.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ryonnen: O, wykopek ocenił. Taką mordę policjant może obić. A nie pomyślałeś idioto, że na policji są wakaty i ostatnio trafia tam nie mniejsza patologia, niż ta z twoich wyobrażeń o tym chłopaku?
  • Odpowiedz
@twojastaraluz:
Nic nie umniejszam. Stawiał opór czyli się szarpał, podczas szarpaniny mógł kopnąć policjanta no to dostał baty. Nie zmienia to faktu iż policji zadaniem nie jest spuszczanie #!$%@? tylko obezwładnianie. Tłukli go po twarzy co nie ma nic wspólnego z obezwładnianiem. Natomiast wykręcanie ręki czy uderzenia w nerke już tak.
  • Odpowiedz
@twojastaraluz: Juz ostatni xD
Byc moze jestes Policjantem z krwi i kosci, nadajacym sie do tej pracy.
Niestety rzeczywistosc widnieje w czarnych kolorach co do skutecznego zwalczania patologi w policji. Im jestem starszy tym nadzieja na poprawe w policji jest coraz mniejsza. Zdaje sobie sprawe ze zawsze jest jeden zly na dziesieciu i nie mozna generalizowac.
Moja subiektywna opinia, podane proporcje sa odwrotne w moich oczach i cala formacja sprawia
  • Odpowiedz
Odpisałbym dalej, ale widzę, że kolejny obrażony na świat i pokrzywdzony przez życie, a na pewno przez system edukacji i brak zajęć z czytania ze zrozumieniem.


@niebiesko-niebieski: Arogancki piesek, któremu nic nie wolno powiedzieć, bo już warczy.
  • Odpowiedz
Nic nie umniejszam. Stawiał opór czyli się szarpał, podczas szarpaniny mógł kopnąć policjanta no to dostał baty.


@Mandark: ale Ty zakładasz, że został niewspółmiernie pobity przez policjantów. A może twarze policjantów wyglądają dużo gorzej?

Nie zmienia to faktu iż policji zadaniem nie jest spuszczanie #!$%@? tylko
  • Odpowiedz