Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hasztag_andrzej: wnoszenie ze ktos jest patusem, nie znajac tej osoby jest jak mowienie ze kazdy policjant to bandyta.


Z wlasnego doswiadczenia przyklad, rzecznik policji mowi ze bylem wulgarny, agresywny i dmuchalem dymem papierosowym policjantce w twarz. Na nagraniu widac ze policjantka siedzi w radiowozie z zamknietymi szybami a ja mowie droga pani prosze nie uciekac!

Dlaczego rzecznik klamal publicznie, nie ponoszac konsekwencji?

Bantustan! Jak zacznie dochodzic do samosadow na policjantach
  • Odpowiedz
@BajerOp: tak, obila sie, pierwsza sprawa po 1,5 roku przegrana, podk koniec tego miesiaca start apelacyjnej, w miedzyczasie moje prawojazdy zostalo zawieszone na 24 miesiace na podstawie tego ze powiedzialem ze raz na 2,3 miesiace bywam w amsterdami i zapale. Szkoda gadac, bantustan jak UJ! Rzeczniczka jest najmniejszym problemem bo to nie o nia chodzilo, podalem jako przyklad. Mimo ze istnieje domniemanie niewinnosci to przed wyrokiem bylem oczerniany przez owa
  • Odpowiedz
@StachZielonka: tok myślenia godny zasiłku dla poważnie upośledzonych. Ja natomiast parkowałem samochodem w wielu miejacach i nigdy nikt mi go nie ukradł, ale może i dlatego że sam nie kradne samochodów? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
swoją drogą niektórzy tutaj się wypowiadają jakby grupa słynąca z wyłudzania zwolnień i pieniędzy OD NAS WSZYSTKICH była jakimś moralnym autorytetem a nie bandą zwyrodnialców bez honoru, która za 500 zł podwyżki podetrze sobie dupę przysięgą w której obiecywali przestrzegać prawa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A jak ktoś pokazuję degeneratom prawdę w oczy
  • Odpowiedz