Wpis z mikrobloga

  • 3052
Ups I did it... #drozdzowkarze znów atakują... 1025km bez spania, bez przerw innych niż żarcie, fizjologiczne, sklepy itd. Również bez jazdy na kole. Z #krakow nad #morze. 39h netto, trochę ponad 26km/h średnia. 5164m w górę, żeby nie było za łatwo. Pierwszy dzień bajka, drugi pogodowa tragedia. Ale się udało. Dzięki za kibicowanie.

https://www.strava.com/activities/670815950

Wielkie dzięki dla @Mortal84 za towarzyszenie mi przez niemal połowę dystansu. Jechał z boku lub za mną, ale miło mieć z kim pogadać.

@faramka dzięki za załatwienie mi wmordewind przez cały dzisiejszy dzień.
@fvck dzięki za ulewę.
@Ilana dzięki za bruk.
Baby... Poza tym dzięki @Ilana i @jak_to_mozliwe za odebranie mnie, ciepłą kurtkę i gościnę.

#metaxynarowerze #rower #szosa #polska

I sztuka dla sztuki, ale z radością rozdziewiczam nowe tagi:
#100km #200km #300km #400km #500km #600km #700km #800km #900km #1000km
metaxy - Ups I did it... #drozdzowkarze znów atakują... 1025km bez spania, bez przerw...

źródło: comment_qkZSM17sFPZ788gjf12gZx5va4FykZBv.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wez troche przystopuj bo nam tu zejdziesz xD


@Dolan: Mowy nie ma, na coś trzeba umrzeć.

zaczynam się zastanawiać czy jest sens bawienia się w równik
  • Odpowiedz
@metaxy: Non stop jest raczej umowne, jak w BBT. Jak rywalizujesz, a nie jedziesz wycieczki, to musisz kalkulować. Na pewno nie pójdziesz spać na 2-3 godziny, bo po pierwsze zostaniesz wyprzedzony, a po drugie mięśnie się na tyle zastoją, że nie wrócisz na rower.
  • Odpowiedz
Gustav jeździ takie dystanse, robił 1200km bez snu i się sam przyznał że 2 razy leżał w rowie, kilkanaście razy zjechał na lewy pas i ze 2 razy się niesamowicie przestraszył bo prawie na lewy pas pod auto wjechał, że niewiele brakło.


@shusty: No to mu się dziwię. Gdybym ja miał coś takiego, to bym to olał. Bo ma świadomość, że mu organizm nie wyrabia, a i tak ryzykuje.

To co? Za 4 lata złoty medal w Tokio? ( ͡°
  • Odpowiedz
hehe. Piszesz to co ja "Nie róbcie tego w domu" :) Kto nie spróbował, nie zrozumie tych słów. Ale wiesz, że już jutro będziesz szukał nowego wyzwania?


@michnic: Owszem, ale są wyzwania z gatunku bezpieczniejszych. To, że teraz dobrze to zniosłem (lepiej niż w tamtym roku) nie znaczy, że mi się nie przyśnie następnym razem. Np. wyjazd na drogi z tej listy: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest_paved_roads_in_Europe mam w planie.

Czekamy na
  • Odpowiedz
co to jest jazda na kole?


@phat: jazda w tunelu aerodynamicznym za innymi kolarzami, co ZNACZNIE ułatwia sprawę. Pierwszy ma 100% oporów powietrza, drugi już około 80. Koło 4-5 to już tylko okolice połowy. Więc jedziesz o połowę lżej.

to kiedy Bałtyk -
  • Odpowiedz
Pozostaje tylko wykręcenie najlepszego wyniku na BBT albo iść w konkurencję robienia wypraw wielodniowych po 350km dziennie. Jednak ktoś jedzie w tych BBT teraz 2016km, ale tam się trochę zdrzemnąć na punktach można.


@shusty: Nie lubię się ścigać. Wolę mieć czas na fotki itd. Tutaj było wyjątkowo, bo trzeba było się śpieszyć, bo zegar "niespania" tykał.

Mi się nawet nie chce wierzyć, że 200
metaxy - > Pozostaje tylko wykręcenie najlepszego wyniku na BBT albo iść w konkurencj...
  • Odpowiedz