Wpis z mikrobloga

  • 3052
Ups I did it... #drozdzowkarze znów atakują... 1025km bez spania, bez przerw innych niż żarcie, fizjologiczne, sklepy itd. Również bez jazdy na kole. Z #krakow nad #morze. 39h netto, trochę ponad 26km/h średnia. 5164m w górę, żeby nie było za łatwo. Pierwszy dzień bajka, drugi pogodowa tragedia. Ale się udało. Dzięki za kibicowanie.

https://www.strava.com/activities/670815950

Wielkie dzięki dla @Mortal84 za towarzyszenie mi przez niemal połowę dystansu. Jechał z boku lub za mną, ale miło mieć z kim pogadać.

@faramka dzięki za załatwienie mi wmordewind przez cały dzisiejszy dzień.
@fvck dzięki za ulewę.
@Ilana dzięki za bruk.
Baby... Poza tym dzięki @Ilana i @jak_to_mozliwe za odebranie mnie, ciepłą kurtkę i gościnę.

#metaxynarowerze #rower #szosa #polska

I sztuka dla sztuki, ale z radością rozdziewiczam nowe tagi:
#100km #200km #300km #400km #500km #600km #700km #800km #900km #1000km
metaxy - Ups I did it... #drozdzowkarze znów atakują... 1025km bez spania, bez przerw...

źródło: comment_qkZSM17sFPZ788gjf12gZx5va4FykZBv.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
@metaxy: hehe. Piszesz to co ja "Nie róbcie tego w domu" :) Kto nie spróbował, nie zrozumie tych słów. Ale wiesz, że już jutro będziesz szukał nowego wyzwania?
  • Odpowiedz
co Ty masz w głowie, ja się pytam...?!


@faramka: Trociny, dużo pustych przestrzeni.

a ja się czasami zastanawiam, czy pójść na
  • Odpowiedz
Faktycznie wykręcasz 225 uderzenia na minutę? Ja już przy 175 nie mogę oddechu złapać :D


@recc: Myślę, że to może być jakiś błąd pulsometru. Do 200 wykręcam na pewno. Z 2h treningu w grupie (~1000m w górę, 70km, 35km/h) takiego na zapiek totalny mogę zrobić 180 średnią. Ogólnie mam dość niski puls jak na amatora. > Tagi są, ale o dopisaniu dystansu na rr zapomniałeś ( )

@Hardporecorn: Oj nie zapomniałem, o tym będzie konkretny wpis. Ze zdjęciami, z opisem, na spokojnie.
  • Odpowiedz
A DUPA CIĘ NIE BOLI?


@nom_om: Niezbyt. Czuję, że było jeżdżone, ale bez problemu jeszcze by pojechał dalej.

jesteś cyborgiem


@nom_om: znajomi od zawsze tak na mnie mówią.
  • Odpowiedz