Pytanie za sto punktów, miał ktoś z was problem z #youtube, że odpalasz filmik i słychać głos, lecz obrazu nie ma? Próbowałem zrobić screena tego problemu, to jednak wtedy obraz widać, tak samo na podglądzie :/

PS Okazuje się, że tak samo jest na instagramie, a więc jest tylko czarny ekran, lecz jeśli chodzi o zdjęcia, to są wyświetlane normalnie.
PPS Restart laptopa pomaga, lecz na następny dzień ten
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #youtube #informatyka

ściągnąłem program JDownoader 2 aby pobrać pewien film z YT film wazy sporo i ma prawie 3h wszystko fajnie sie pobrało tylko nie ogarniam pobrało sie kilka plików są tam pliki SRT jest jakiś JPG jest jakiś OPUS no i jest film w MP4 o który mi chodziło w całkiem przyzwoitej rozdzielczości którą też chciałem mieć, lecz nie wiem czemu jest tylko po
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr-dawid: Grażyny już piszą, że iskra wyszła z Polski. Że popłakały się, że Robert dokonał tej rzeczy, jako pierwszy Polak. Polecam poczytać komentarze, bo świadczą o tym, kto w Polsce ma prawa wyborcze XD
  • Odpowiedz
czy tylko ja mam reklamy na youtube oszustow czy innego typu guano mentorow namawiajacych do magicznych kursow tylko dla ciebie ktore zrobi z ciebie milionera.

#youtube #polskiyoutube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Warcomx: Tak samo przypadkiem już tam jedli na filmie gdy było dokładnie to samo tylko pod inną nazwą, a teraz nagle po zmianie właściciela magicznie stał się najlepszym kebabem w Warszawie. I też przypadkiem tym właścicielem podobno jest Kebab King, obecnie największa sieć kebabów w Warszawie (albo nawet w Polsce) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dominowiak: To Wy używacie strzałek zamiast literek "J" "K" "L", które mają kolejno funkcję: cofnij, pauza/start, przewiń??
Dodatkowo "F" to zmniejszenie/zwiększenie okienka, "M" to mute

Pozdrawiam z serdecznie
  • Odpowiedz
@Qurvinox: "J" i "L" przewijają o 10s, podczas gdy strzałki przewijają 5s. A jakby komuś i tak było za szybko to "," i "." przewijają o 1 klatkę. a "<" i ">" zwalnia i przyspiesza odtwarzanie, i nie chwal się znajomością skrótów bo ameryki nie odkryłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz