Rzucić pracę ✅️
Kupić bilet w jedną stronę ✅️
Założyć kanał na YT ✅️

Raz się żyje. Lata podróży, doświadczeń i hobby jakim jest nagrywanie i edycja video nie może się zmarnować❗️

Premiera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
No i minął tydzień! Zgodnie z obietnicą pierwszy odcinek już wylądował na naszym kanale! Dziękujemy wszystkim za odzew, wszystkie suby i lajki ❤️

Od teraz możecie nas oglądać w każdy czwartek i każdą niedzielę, także następny odcinek już za 3 dni 🔜 🎬

Jeżeli macie wolne 20min i jesteście ciekawi pierwszego materiału to zapraszamy 🤩

https://youtu.be/1u9hrrAZkrU
  • Odpowiedz
@sn3p_: Oglądałem kiedyś regularnie. Charlie ma czasem bystry żart, ale ma też dar do nagrywania scen z ludźmi, które ogląda się jak jakieś Animal Planet. Po dwóch tygodniach czułem, jakbym sam mieszkał w Manchesterze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pradi: Jak chcesz pisać komentarze z kluczowymi słowami jak "pedophile" , czy "trans", musisz je pisać z literówkami. Boty nie lubią takich słów.
  • Odpowiedz
Pobrali mi za yt premium 24 lipca i anulowałem subskrypcję a okres rozliczeniowy mam 25 i pomimo pobranych pieniędzy dziś już nie mam premium ktoś wie jak to rozwiązać? #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 140
@PokemonowyRambo to jest nic. Na tv nie mam ublocka to potrafią już na starcie dać 50 s reklam z napisem że dzięki temu reklamy w trakcie filmu są krótsze (no dziękuję pan youtube)

A pamiętam czasy gdy reklam na yt nie było (jestem stary xd) albo były 5 s i pomiń. A potem z 5 do 7 i tak do dziś - przeproście Polsat bo już nie są liderem.
  • Odpowiedz
@jobzpaticzku2: Piszesz tak bo nie stać cię na premium, to tylko godzina pracy... a już podnieśli ceny, no nic to tylko dwie godziny pracy. Gardzę złodziejami używającymi adblokery, co innego ja, uzywam VPN więc mogłem po taniości używać tureckiego premium. Mogłem bo mi korpo zablokowało konto za oszukiwanie, kompletnie nie rozumiem czemu. Ale i tak nadal warto kupić premium, mówie ci warto kupić dzięki temu moje dzieci oglądają na tablecie
  • Odpowiedz
Nagrałem ostatnio film na YT z nudów bo uczyłem się używać programy Davinci Resolve.
Film pokazuje jak przeprowadziłem modernizacje mojego PC i ile mnie cała operacja kosztowała.
Wrzucam go tutaj żeby wykopki specjaliści rodem z forum elektroda ocenili jeśli chcą to wszystko surowym okiem

#pc #komputery #gry #youtube
K.....y - Nagrałem ostatnio film na YT z nudów bo uczyłem się używać programy Davinci...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@KonserwatywnyMocny Niestety wygląda jak jakiś kontent generowany przez AI, którego nie lubię.

Ludzie powinni przestać kupować stare procki 6700 w takich cenach. To niemal oszustwo;-)
  • Odpowiedz
#youtube
Zarejestruj się ponownie w Premium, aby zachować subskrypcję
Twoja subskrypcja Premium została anulowana, ponieważ uważamy, że kraj podany przez Ciebie podczas rejestracji (Pakistan) jest nieprawidłowy.
Jeżeli chcesz zachować dostęp, ponownie kup subskrypcję Premium w ciągu najbliższych kilku tygodni. W przeciwnym razie dostęp do korzyści utracisz 12 sierpnia 2024, a subskrypcja nie odnowi się automatycznie.

po 3 latach się obudzili? :/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach