Znalezisko to nie jest, ale mam pytanie dla wykopowiczów.

Witam Panie i Panowie i inne Wykopki!
Kojarzycie może tą mordkę z jakże zadziornym bobrem (zwanym Waflem) na czubku? Dla przybliżenia, jest to Żuk Chaosu. (niegdyś znany pod nazwą kanału "Creative Chaos Factory") Youtuber gameplayowo-komediowy sprzed lat który robił filmy różnego pokroju takie jak trailery recenzowane przez Bobra Wafla, filmiki z jego dziadkiem gdzie grał w różne gry pod nazwą "Stary Pierdziel Trolluje", Happy Wheels,
wiedzmiarz - Znalezisko to nie jest, ale mam pytanie dla wykopowiczów.

Witam Panie i...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba zanurze się w świat MUDów. Fajne to - Musze mówić jako bohaterka gry a nie moge mówić nic z realnego życia. Podoba mi sie taka postać rzeczy. To jest świetna ucieczka od realnego świata. Szkoda ze mnie to tylko omineło gdy było to popularne dawniej.

#mud #staryinternet #nostalgia #internet #przemyslenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Horkheimer: to działało w ogóle, czy to był scam? Pamiętam jak przez mgłę, że coś takiego było i się jakieś punkty zbierało, ale w sumie ostatecznie nigdy się nie dowiedziałem, o co tak naprawdę tam chodziło
  • Odpowiedz
działało, pamiętam jak dziś, restock w sylwestra o 23:50 czasu PL. Ipod Touch 3G przyszedł :) Trzeba było zapłacić prawie 400zł cła ale i tak było do przodu. To były czasy ^^
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Oczywiście, że tak. I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej ponieważ to brednia, na współczesny internet narzekają zazwyczaj po prostu osoby które takowego nie rozumieją. Internet dziś daje naprawdę ogrom możliwości i jest znacznie bardziej rozwinięty chociażby jak miało to miejsce 10 lat temu na przykład. To raczej kwestia tego co robisz w internecie oraz jak go wykorzystujesz jako narzędzie.
  • Odpowiedz
Kiedyś miałem nawet jakiś sentyment do starego internetu, ale lata 2006-2012 były chyba najbardziej puste.


@Jarkendarion: To raczej nie do internetu a mentalności ludzi w nim. Pamiętaj, że ludzie którzy wtedy się nim cieszyli dziś bardzo często stali się tymi gburami boomerami narzekającymi na niego.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: nie do końca, obrażanie polskości obecnie triggeruje część społeczeństwa a nie wszystkich. Podobnie jak z papierzem, w 2005 cenzopapa obrażała każdego a teraz obrazi tylko część katolików.
  • Odpowiedz
  • 1379
@ChaoticNeutralRebel: młodzież nigdy nie była normalna , ale nie było komórek z kamerami i Internetów, więc nam się udało że nikt się nie dowiedział że byliśmy kretynami poza lokalną społecznością.
  • Odpowiedz