@NdFeB: nie, tak to teraz wygląda. Na kompie też. Nie znam powodu ale coś czuję że niedługo pasek postępu może ewoluować w tęczowy ;)
  • Odpowiedz
Szewko chyba sodowa uderza do głowy. Od czasu kiedy podbił mu oglądalność Zychowicz i zaczął zarabiać na YT to odleciał.
Banuje ludzi bez opamiętania tylko za to, że ktoś śmiał mieć inne zdanie :)
Trochę mnie to nie dziwi, bo przecież to gość z przeszłością SLD więc wiadomo.
Znam kilka osób które mu na X wytknęły pomyłkę, i tak, dostałby bana.
Pod wpisem na temat ataku terrorystycznego w Turcji wrzuciłem tylko JEDNO zdanie:
Niech żyje wolny Kurdystan.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to stary dziad ktorego nikt nigdy nie obchodzil, az do wystepu w internetowym mainstreamie, czyli u Zyd-chowicza/Zyskowicza. u niego jest tylko jeden tok myslenia, a jak myslisz inaczej, to jestes ONUCA/TROLLEM/HEJTEREM itd. gosc dalej pieprzy o wplacaniu na patronajta, a dostal juz prawie pol miliona, mowi ze to na rozwoj kanalu, a nic sie nie zmienilo od roku lol. spojrz na komentarze pod nim - same grazyny i wojciechy ktorzy sa wniebowzieci
  • Odpowiedz
@lechiffre_777: Tylko na umowach o prace/zlecenie (Nie dotyczy dzialalnosci gospodarczych) i jest limit 85 tys zl rocznie XD Przeciez gdyby nie bylo limitu i obejmowalby to biznesy to wszyscy wielcy biznesmeni poprzepisywaliby firmy na dzieci i by nie placili milionow podatkow
  • Odpowiedz
  • 90
@lolek-lolek1: najgorsze jest to, że niestety ale większość debili, która się udziela w komentarzach, jest tego samego zdania.

Przecież te ameby umysłowe, nie wiedzą nawet co to VAT i myślą, że państwo ma swoje pieniądze. Oni nawet nie odróżniają karty kredytowej od debetowej, a my wymagamy od nich myślenia?

Niestety ale 80% społeczeństwa to debile. Czym człowiek jest starszy, tym bardziej to dostrzega.
lechiffre_777 - @lolek-lolek1: najgorsze jest to, że niestety ale większość debili, k...

źródło: 1000076745

Pobierz
  • Odpowiedz
Czyli potwierdza się informacja, jakoby Budda miał uciec tuż po ostatniej loterii przez Maroko do USA.

Pytanie więc, czemu przez Afrykę i Maroko, czyżby dla zgubienia tropu, czy miał tańsze bilety i mu brakowało na bezpośrednie połączenie z Polski.

Dodatkowo zostały ujawnione "kulisy" oszustwa, na co najmniej 60 mln zł z tytułu samego podatku VAT. A 126 mln zostało już wyprane w różnego typu rodzaju operacjach, mających zatrzeć faktyczne pochodzenie tych pieniędzy.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@lolek-lolek1: ale być może dalej to jest aktualne. Tylko chciał wydoić naiwnych frajerów na ostatniej z ostatnich loterii i dopiero s--------ć do jułesej, a tam tworzyć kontent po amerykańsku dla amerykańskiej widowni, zakładając np nowy kanał pt "Lasłuppa"

Pytanie czy służby zabezpieczyły helikopter airbus h125 o wartości 2-3 mln euro, o którym wspomniał Budda, że został już zakupiony i "na dniach" będzie zaprezentowany.

Podobnie zresztą co z Bugatti, bo wartość auta
  • Odpowiedz
@lechiffre_777 Często na filmach Buddy ludzie grali w kamień papier o kasę czy samochód. Tak było np podczas rozdawania miliona. Może zebrali wszystkie takie zabawy i o to chodzi.

Gdyby chodziło o samą loterię to każdy kto organizował by był zawinięty bo każdy pytał ile losów zakupionych i każdy promował to jak Budda. Niby ebook ale tak naprawdę losy. Może niedługo się dowiemy.
  • Odpowiedz
Szkoda, że polskie miedia milczą na ten temat. Wcześniej Dyzma zapraszała wszystkich jak leci do Monaco chwaląc się luksusowym życiem i opowiadając jaka to nie jest z niej biznes woman.

Bankomat zamknęli w styczniu 2023 i Dyzma wciskała kit, że musi wrócić do Warszawy aby tam rozwijać swoją markę 😅 jednoczenie raz na jakiś czas wrzucała stare zdjęcia i nagrania z Monaco, że niby tam jest.

Najlepsze i tak było, jak z
  • Odpowiedz