Wpis z mikrobloga

Szewko chyba sodowa uderza do głowy. Od czasu kiedy podbił mu oglądalność Zychowicz i zaczął zarabiać na YT to odleciał.
Banuje ludzi bez opamiętania tylko za to, że ktoś śmiał mieć inne zdanie :)
Trochę mnie to nie dziwi, bo przecież to gość z przeszłością SLD więc wiadomo.
Znam kilka osób które mu na X wytknęły pomyłkę, i tak, dostałby bana.
Pod wpisem na temat ataku terrorystycznego w Turcji wrzuciłem tylko JEDNO zdanie:
Niech żyje wolny Kurdystan.
BAN.
Oczywiście Palestyna wolna musi być, ale Kurdystan już nie.
Prawda jest taka, że owszem, koleś wiedzę ma, ale w tej chwili jedyne co czyta to przetłumaczone wiadomości.
W dzisiejszych czasach każdy może wejść sobie na strony na które on wchodzi i użyć tłumacza.
Fajnie że robi takie skróty, ale chyba odjechał mu peron, i myśli że jest jedynym źródłem dla polskiej widowni. Ego wywalone w kosmos.

#turcja #kurdystan #youtube #szewko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to stary dziad ktorego nikt nigdy nie obchodzil, az do wystepu w internetowym mainstreamie, czyli u Zyd-chowicza/Zyskowicza. u niego jest tylko jeden tok myslenia, a jak myslisz inaczej, to jestes ONUCA/TROLLEM/HEJTEREM itd. gosc dalej pieprzy o wplacaniu na patronajta, a dostal juz prawie pol miliona, mowi ze to na rozwoj kanalu, a nic sie nie zmienilo od roku lol. spojrz na komentarze pod nim - same grazyny i wojciechy ktorzy sa wniebowzieci
  • Odpowiedz