wyszukiwanie na youtube wygląda następująco:
hasło: x
wyniki:
- x
- x
- y
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się nazywał ten dzieciak co robił youtube i miał dużo subów głównie przez heheszki wykopków którzy go wypromowali aż był nawet w dzieńdobry tvn taki lekki grubasek, zapomniałem, a chętnie zobaczyłbym co u niego #kiciochpyta #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś dodatek do firefoxa wyciszający reklamy ale ich nie pomijający?
Oglądam twórców których chcę wspierać, jeśli moge po prostu obejrzec reklamę to ok jestem w stanie to robić ale chyba nikomu nie musze tłumaczyć jak p------e są reklamy na yt i po prostu nie chcę słyszeć co oni tam p------ą. Nie potrzebuje żadnych blurów reklam ani nic tylko auto muta na te reklamy żeby nie słuchać tych dźwięków.
#youtube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uuroboros: Coś słyszałem kiedyś o adnauseam.io że to taki bloker reklam co je blokuje, ale jeszcze robi niby jakieś fejkowe kliknięcia, więc reklamodawcy dostają info, że się wyświetliło. Niestety nie wiem jak to w praktyce wygląda i czy z tych klików rzeczywiście ktoś dostaje kasę.
  • Odpowiedz
@bawelniany_pawelek: wyrok nie prawomocny, odwołał się po raz kolejny. Ale wątpię, aby został wypuszczony na wolność. Raczej siedzi dalej i oczekuje na kolejną rozprawę, co nie zmienia faktu, że kontem może operować np jego syn i na polecenie qk_1 miał opublikować tego typu relacje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danoneek: Restreamy to biznes trudny do zwalczenia. Konkurencja jest ogromna, część restreamerow oferuje usługi premium dla użytkowników którzy płacą subskrypcję za dostęp do odtwarzacza, który się nie zacina i wisi na osobnych serwerze. Proceder trudny do wykrycia, nikt nie robi tego na siebie, Ci lepiej zorganizowani mają firmy pootwierane w jakimś tibilisi i serwery z VPNami - żadna policja nie ma tyle czasu i narzędzi żeby śledzić kogoś restreamującego galę
  • Odpowiedz
@danoneek: To jest zależnie od rentowności takiego przedsięwzięcia - znajomy miał wtedy bezpieczne konto bankowe na wyspach Marshalla na których zostało kilkaset tysięcy złotych po jego śmierci. To oczywiście przykład kogoś nieostrożnego bo miał swego czasu dużo do tłumaczenia przed policją i US.

W uproszczeniu - im bardziej dochodowy będzie Twój biznes tym bardziej dostępne będzie dla Ciebie ukrywanie dochodu i majątku za sprawą firm fasadowych bo prowadzenie tych firm
  • Odpowiedz
Ja pierdasze. Napisałem komentarz na 2 akapity na Youtube, na szczęście zrobiłem CTRL+C przed wysłaniem. Komentarz został usunięty, bo pojawił się skrót "m.in", a on uznał że to link (òóˇ)

Przyzwyczajenie, że kopiuję swoje wiadomości przed wysłaniem, zabezpieczyło mój komentarz przed wyparowaniem.

#youtube #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NdFeB: nie, tak to teraz wygląda. Na kompie też. Nie znam powodu ale coś czuję że niedługo pasek postępu może ewoluować w tęczowy ;)
  • Odpowiedz
Szewko chyba sodowa uderza do głowy. Od czasu kiedy podbił mu oglądalność Zychowicz i zaczął zarabiać na YT to odleciał.
Banuje ludzi bez opamiętania tylko za to, że ktoś śmiał mieć inne zdanie :)
Trochę mnie to nie dziwi, bo przecież to gość z przeszłością SLD więc wiadomo.
Znam kilka osób które mu na X wytknęły pomyłkę, i tak, dostałby bana.
Pod wpisem na temat ataku terrorystycznego w Turcji wrzuciłem tylko JEDNO zdanie:
Niech żyje wolny Kurdystan.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to stary dziad ktorego nikt nigdy nie obchodzil, az do wystepu w internetowym mainstreamie, czyli u Zyd-chowicza/Zyskowicza. u niego jest tylko jeden tok myslenia, a jak myslisz inaczej, to jestes ONUCA/TROLLEM/HEJTEREM itd. gosc dalej pieprzy o wplacaniu na patronajta, a dostal juz prawie pol miliona, mowi ze to na rozwoj kanalu, a nic sie nie zmienilo od roku lol. spojrz na komentarze pod nim - same grazyny i wojciechy ktorzy sa wniebowzieci
  • Odpowiedz