Wpis z mikrobloga

@JulianGangol: Plus przed sobą ma samochód na awaryjnych i jedzie na wprost niego, a od samego początku widać, że sytuacja jest podejrzana XD. Taki obraz jest więkoszsci ludzi wrzucajacych filmy na kanały typu Stop Cham lub ten powyzszy. Sami jezdza zupelnie bez wyobrazni, chciałbym napisać dosadne określenie na nich, ale znowu moderacja sie obrazi. Kamerke samochodowa traktuja jak amulet dajacy przetrwanie na drodze.
@JulianGangol: Poza konkursem, to co robi białe bmw na lewym pasie od początku filmu ? Oni jechali ze sobą albo równo, albo tam była różnica długości samochodu. Kim była osoba kierująca ten biały pojazd? Nie wiem ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to co robi białe bmw na lewym pasie


@Zulf: Jesteś jakiś upośledzony, że przeszkadzają ci pojazdy na lewym pasie? Wyprzedzasz prawym i jedziesz po horyzont. Trzeba być niepełno sprytnym, żeby dojechać do kogoś na lewym i mu jeszcze migać, bo na tym kończą się umiejętności wykopowych #!$%@?.
@niki_niki O czym ty #!$%@? kasztanie? Gdzie w sytuacji na filmie byla szansa na wyprzedzania prawym pasem? A jak frajerze nie widzisz w tym problemu, to jestes tak samo niedorobiony jak flety jezdzace lewym pasem.
@niki_niki: czemu zakładasz że ktoś kto chce jechać 1+kmh szybciej niż zjeb który blokuje lewy pas jest #!$%@? ?
Ja nie #!$%@? nigdy, na autostradzie to nawet 140 nie jezdze bo mi paliwa szkoda, ale irytują mnie ludzie którzy dla własnej wygody mają innych w dupie - nie ważne czy to chodzi o parkowanie przy przejściu dla pieszych czy jazda lewym albo środkowym pasem bez celu.
@piekuo: Tylko ci co nigdy nie jeżdżą prawym, muszą mieć lewy pusty, bo mają zbyt małe umiejętności aby wyprzedzić prawym. Nie potrafią poczekać 30 sek, czy nawet 5 min, bo im się należy łamanie przepisów, a wszyscy inni mają co do punku przestrzegać
cały PoRD.

że ktoś kto chce jechać 1+kmh

Przestań nawijać taką narrację o +1km/h bo jest śmieszna, a tym czasem wracaj na prawy, bo pewnie dawno cię tam
@niki_niki: jeżdże prawym, czasami potrzebuje kogoś wyprzedzić. A jak oglądniesz ten film jeszcze raz to zauważysz typową sytuacje czyli 2 pasy zajęte przez auta jadące obok siebie z taką samą prędkością wiec Twoja argumentacja jest ułomna i opiera sie na założeniu że to ja jeżdzę tylko na lewym pasie mimo że nawet nie wiesz czy w ogóle faktycznie mam auto czy może ściemniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piekuo: I co takiego się stanie jak z maksymalną administracyjną pojedziesz przez chwilę, masz jakieś ADHD, że musisz wyprzedzić każdego, ale to każdego? Cierpliwości, uzurpujesz sobie prawo do łamania prawa, a każdy inny ma go przestrzegać, bo jak nie przestrzega to ci przeszkadza.
@niki_niki: czemu w dyskusji o blokowaniu lewego pasa zawsze przytacza sie to że ktoś kto chce mieć możliwość wyprzedzania lewym pasem zawsze jest osobą która łamie przepisy (mimo że nie jest to oczywiste) a osoba która blokuje ten lewy pas więc faktycznie te przepisy łamie jest pomijana ?
Ja chce wyprzedzić lewym pasem, jadąc zgodnie z przepisami i potem chce wrócić na prawy pas, osoba która łamie przepisy mi to uniemożliwia.
@piekuo: Przestań kreować jakowąś chorą logikę, w której tylko ty wyprzedzasz lewym z maksymalną administracyjna, a wszyscy inni jadą lewym ledwo max połowę tego, bo takie sytuacje się nie zdarzają. Typowa sytuacja jest taka, jadę na tempomacie administracyjną w/g GPS, chcę wyprzedzić pojazd, który jedzie administracyjna w/g licznika. Ale pojawia się pajac, który ma swoje zasady i będzie dyktował, że mam wjeżdżać w każdą lukę, bo mu się spieszy i nic