• 1
@josan: cofałem na ulicę spod banku. Juz byłem samochodem na swoim pasie, a z przeciwległej strony facet na pelnej cofając wjechał mi w bok i policja uznała że razem w tej samej chwili wykonywaliśmy manewr. Problem taki, że ja mam wgniecione drzwi, a facet drugi tył samochodu. Na szczęście była kamera i zamiast współwiny udało się, że tylko sprawca poniesie konsekwencje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990: To nie jest wina wypadku ani Twojego zaopatrzenia ortopedycznego. Przestań wymyślać i się mazać jak dziecko. Spędź trochę czasu w nowej pozycji, pokombinuj z chwytem rąk, obserwuj.
  • Odpowiedz
Idą święta. Rodzina zabitych nie spędzi ich radośnie. A wszystko to z powodu tego gościa, który ma w to w------e a policjanci, którzy pomogli mu w tym wszystkim dalej jak gdyby nigdy nic wykonują swoje czynności dla społeczeństwa.

Tak jak ukraina, bialorus czy rosja tak powoli i polska sie jednoczy do krajów trzeciego świata, gdzie przez znajomości i pieniądze możesz więcej.

#wypadek #majtczak #policja
Zarzutkkake - Idą święta. Rodzina zabitych nie spędzi ich radośnie. A wszystko to z  ...

źródło: temp_file3426220060957975139

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 306
Tak jak ukraina, bialorus czy rosja tak powoli i polska sie jednoczy do krajów trzeciego świata, gdzie przez znajomości i pieniądze możesz więcej.


@Zarzutkkake: Ja wiem, że ostra walka o plusy na wykopie, ale są granice bredzenia.
  • Odpowiedz