Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amath: to oraz obsranie zbroi i panika. Popatrzyłby w prawo i pomyślał muszę się zmieścić to by się udało. Chociaż patrząc jak od dodaje gazu jednocześnie wchodząc w zakręt to może jednak nie i może ten rów był lepszym pomysłem niż szlif pod auto xD
  • Odpowiedz
#szczecin #wypadek
Była już nagonka, że w pieszych na pewno wjechał Ukrainiec. Fakty są takie, że wjechał Polak, a wśród rannych 6 Ukraińców.
Tak samo jak z tym mięsem z Nowej Dęby. Była nagonka, że na pewno niebezpieczna ukraińska żywność, a fakty były takie, że galaretę wyrabiał na czarno polski janusz, a zjadł i zmarł Ukrainiec.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Była już nagonka, że w pieszych na pewno wjechał Ukrainiec. Fakty są takie, że wjechał Polak, a wśród rannych 6 Ukraińców.


@DerMitteleuropaer: Teraz jest druga fala - że może i ma polski paszport, ale na imię na pewno ma Dmitrij, albo Sasza, a dowód na to ma być taki że w mediach nie podają jego imienia.
Żeby się zaraz nie okazało że się jednak nazywa Bolesław albo Mieszko.
Ale wtedy
  • Odpowiedz
W jakims artykule na jakiejs stronce którą czyta 5 osób wkleili zdjęcie jakiegoś poszukiwanego Ukrainca z polskim obywatelstwem jako przykład, ze tacy istnieją a juz w komentarzach tu na wykopie czy na innych YT itd ludzie piszą, że to był sprawca xD nauczcie sie czytać ze zrozumieniem, beka z was trochę.
#szczecin #wypadek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach