@mati1990: Przeszkadzają mi miernoty drogowe dlatego wyjezdzam zawsze o świcie żeby śmignąć te 200km/h ekspresówka do celu i mieć nie bać się że jakiś spocony i zmęczony Janusz mi na czołówkę wyjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xede nie no, racja
Niech każdy jeździ, czym chce
Tylko niech też każdy się w miarę stosuje do przepisów
Bo tak jak pierdzące choppery, rozjeżdżające las enduro i quady mnie wkurzają, tak wycie sportem słyszalne z kilometra albo wyścigi uliczne są dla mnie patologią
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach