Wybierając się jutro wieczorem do Parku #wilanow będę miał duży problem z zaparkowaniem tam auta?
A może zostawić je gdzieś dalej (tylko gdzie?) i dojechać miejską/taksówką?
#warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Revival: tak, można przejść lub przejechać rowerem w legalny sposób cały odcinek od Wilanowa do Wału Miedzeszyńskiego. Na sam most też jak najbardziej są wejścia z dołu, w sensie przy Wiśle.
  • Odpowiedz
Na mapie zaznaczyłem szlaki którymi kierowcy będą omijać zamknięty tunel na Ursynowie, kiedy już w nawigacjach pojawi się nowy odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy. Można się tam spodziewać zwiększonego ruch przez pół roku.

#warszawa #pow #polskiedrogi #ursynow #wilanow #ciekawostki #inwestycje #budownictwo
wigr - Na mapie zaznaczyłem szlaki którymi kierowcy będą omijać zamknięty tunel na Ur...

źródło: comment_16087013282wRwi3GNaKwual1vLj57TX.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wigr: więc w teorii dalej mają cisnąć DK50 do czasu otwarcia całości. Nie wydaje mi się, żeby ruch osobowych wpłynął jakoś strasznie na zakorkowanie. Opcja południowa to przejazd przez Kabaty, milion świateł i wieczne stojący wyjazd z Płaskowickiej na Puławską. Opcja środkowa to przejazd tylko w jedną stronę (jednokierunkowa Orszady), plus Ursynów, światła i wąskie gardło na końcu Płaskowickiej. Dalej większość ruchu będzie szła przez Dolinkę. Po dupie dostanie Przyczółkowa
  • Odpowiedz
@Renka98: sprawdź sobie na ich stronie. Podejrzewam, że światełka są codziennie, ale z tego co widziałem, to pokazy świetlne są tylko w weekendy i święta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FrasierCrane: Kiedyś widziałem jak kurier wsadzał przesyłki i n---------ł tymi drzwiczkami i moją pierwszą myślą było to, jak p--------e mają ludzie którzy mają sraczkomat pod oknem xD
  • Odpowiedz
Na dniach będę wybierał się do Warszawy na jazdę testową pewnym autem. Poszukuję kogoś, kto wie gdzie najlepiej się udać na takową, zamierzamy wyjechać z Wilanowa i myślałem by wskoczyć na ekspresówkę, a potem zjechać w jakieś spokojne miejsce. Z tym, że czas mam ograniczony, więc najlepiej byłoby trzymać się jak najbliżej Wilanowa. Zależy mi na relatywnie małym ruchu i dobrej jakości drodze.

Stąd moje pytanie, czy ktoś mieszkający w stolicy mógłby
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś chore hajsy... Nie pamiętam dokładnie ile, ale kiedyś jak się zastanawiałem nad zmianą siłowni to udało mi się znaleźć cennik i zwątpiłem.
  • Odpowiedz
Polska jest piękna - zobacz, jak wygląda jedno z najpiękniejszych miejsc XIX wieku w Polsce. Dzisiaj tajemnicze i zapomniane - skryte w cieniu wielkiego Pałacu i Ogrodu Wilanowskiego. Kilkugodzinny spacer wśród ruin, drzew i sennie płynącej wody warty jest weekendowej wycieczki. Władze zastanawiają się nad przywróceniem temu miejscu jego dawnej świetności już od... lat 50. XX wieku. Podobno prace ruszą w 2022 roku. Pomóż nam pokazać jak atrakcyjna jest Polska, wykop
PrzekraczajacGranice - Polska jest piękna - zobacz, jak wygląda jedno z najpiękniejsz...

źródło: comment_1603431169K5uizJRvQvpZI7VCm1Tr4O.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Badyl69: jesteśmy prywatnym przedszkolem i mamy te same zasady, tylko godziny otwarcia 6:30-17, nie przeskoczymy zaleceń MEN i GIS- tak teraz wyglada 90% przedszkoli w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Badyl69: kompletnie nie rozumiem jak takie godziny oddawania i odbierania dzieci mają pomóc w walce z wirusem, przecież tak krótki czas sprawia tylko, że jest większe zagęszczenie dzieci i rodziców na raz w jednym miejscu, co tylko zwiększa ryzyko, wtf w ogóle xd
  • Odpowiedz
Dzieki Ci państwo polskie za to ze moj 3 letni syn nie wie czy od wrzesnia pojdzie do przedszkola czy nie.
Pikny poczatek wspolpracy panstwa z obywatelem. Juz w wieku 3 lat dotyka go seria bzdurnych przepisow.
To że dyrektorka placowki to idiotka to inna sprawa.
Przyjęli w maju 250 dzieci ale na dwa tygodnie przed startem stwierdzili ze brak im kadry, nie moga zapewnic opieki. Dodatkowo zakaz wejscia rodzicow do budynku
Badyl69 - Dzieki Ci państwo polskie za to ze moj 3 letni syn nie wie czy od wrzesnia ...

źródło: comment_15979488037Y7QhghQwN0UQ4LnEy5R2d.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach