Wpis z mikrobloga

Na dniach będę wybierał się do Warszawy na jazdę testową pewnym autem. Poszukuję kogoś, kto wie gdzie najlepiej się udać na takową, zamierzamy wyjechać z Wilanowa i myślałem by wskoczyć na ekspresówkę, a potem zjechać w jakieś spokojne miejsce. Z tym, że czas mam ograniczony, więc najlepiej byłoby trzymać się jak najbliżej Wilanowa. Zależy mi na relatywnie małym ruchu i dobrej jakości drodze.

Stąd moje pytanie, czy ktoś mieszkający w stolicy mógłby wskazać jakieś spoko miejsce?

#jazdatestowa #warszawa #wilanow #motoryzacja #jazdabezcelu
  • 9
  • Odpowiedz
@tanczmy polecam przejechanie się ul. Bruzdową na odcinku od Prętowej do Metrycznej, tam są kocie łby. Bardzo szybko weryfikują jakość zawieszenia i spasowanie elementów.
A jaki to salon? Audi na Drewny?
Ps. testuj na kiepskiej drodze, na dobrej wiadomo że będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@tanczmy: Na rozjazdach s79 i s2 sa fajne łuki. Pertyn tam grzał ponad 2x limit. Asfalt jest dobry, mały ruch i szeroka jezdnia. Dobre do sprawdzania trakcji w zakretach i podczas przyspieszania
  • Odpowiedz
@gundis24: To tak, jeśli chodzi o salon to tak naprawdę salonem to nie jest. Mają kilka aut (5-6 z tego co pamiętam) w garażu na Wilanowie, Royal Wilanów, tam gdzie jest płatny parking i wejście do Carrefoura. Mają na stanie Model S Performance (2020), Model X i kilka trójek, miałem okazję przejechać się S'ką i naprawdę polecam. Jeśli kogoś jest w stanie przełknąć jazdę autem za prawie 500k to warto,
tanczmy - @gundis24: To tak, jeśli chodzi o salon to tak naprawdę salonem to nie jest...

źródło: comment_1605515641qJgityzUsE1Y0BtUrlEAEb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz