Wpis z mikrobloga

Pamiętam jakby to było wczoraj..

Lato 2006 (albo 2007?) miałem wtedy około 10 lat. Wakacje w Sopocie z mamą.

Nie wiem jakim cudem udało mi się namówić mamę żeby mi to kupiła, tym bardziej, że w domu była bieda a kosztowało to dobre 20 zł (dzisiejsza stówa inflacyjna).

Powrót do domu, odpalenie radia, posmyranie myszką o głośnik i.... gówno xD
Na drugi dzień wleciałem tam na pełnej, mama leżała i opalała się na plaży a ja niszczyłem biznes lokalnego janusza XD
Każdy kto podchodził i oglądał te 'skaczące myszki' albo zastanawiał się nad zakupem był odciągany przeze mnie na bok i szybko uświadamiany, że między radiem a torbą jest drgająca żyłka i wcale nie działają na jakieś magiczne fale. Chłop po 1 dniu był tak wkurzony, że ganiał mnie z patykiem DOSŁOWNIE XD. I tak przez 7 dni mojego wyjazdu do sopotu przez 6 stałem i moim ulubionym zajęciem było odstraszanie klientów scammerowi z lat dwutysięcznych. Oto moje wyznanie.

#heheszki #truestory #coolstory #scam #sopot
WolfSky - Pamiętam jakby to było wczoraj..

Lato 2006 (albo 2007?) miałem wtedy oko...

źródło: comment_1646652169uJzHJdtkhgsaYiyOtgH66r.jpg

Pobierz
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@Bekovsky: ogólnie to działa tak, że te papierowe figurki są zawieszone na cieniutkiej żyłce. Gość trzyma koniec żyłki w kieszeni i leciutko pociąga, żyłka skacze a figurki "tańczą". Scam polega na tym, że gość ściemnia, że one jakoś magicznie/magnetycznie tańczą same do rytmu, więc dzieciaki się napalają, a potem jest zawód w domu, że nie działa.

Pamiętam, że mi też babcia kupiła takie coś jak miałam kilka lat, i potem była
@WolfSky: Pamietam chyba w 2004 bylismy z kolegami na obozie i koles to sprzedawal. Mowil, ze to fale radiowe nimi poruszaja xD
Tak siedzielismy i patrzylismy ale ostatecznie nikt z nas nie kupil (nie mielismy zreszta duzo kasy, juz druga polowa czasu obozu to byla), w koncu zauwazylismy, ze jest tam cieniutka zylka przyczepiona do anteny. I jeszcze jak kolega zauwazyl: kules puszczal jakas dziwna muzyke techno, a nie zadne radio,