@Skorvez_957_ @ricco7: jeżeli kobieta powie, że się odbył, to się odbył. Powodzenia ogółem jak wierzysz w papierki i podawanie swojego PESELu workom na sp.rmę xd ja wierzę w dobry VPN, multikonta i ochronę swoich danych osobowych. Jak laska zasłuży, udowodni że jest "normalna" - można się zastanowić nad powiedzeniem jej, jak się nazywasz.
  • Odpowiedz
Jezu ale Instagram s--------ł swoja aplikacje, rok temu normalnie można było zagadać na ig, a teraz jak zamiast obserwowanych są znajomi to wychodzi że jestem spierdoksem bo mam tylko 29 znajomych ( czyli nawzajem się obserwuje) gdzie większość to koleżanki... Wcześniej jak było zamiast znajomi obserwowani to mogłem poobserwować jakoś frizow i innych takich i te same laski nie rzucały się teraz w oczy
Ech Żyd kręci korba nawet na ig
#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@krystian-stepaniak: a napisz jakikolwiek komentarz w stronę tego gościa to zostaniesz otoczony przez juleczki, a kółko wzajemnej adoracji będzie podbijało sobie komentarze obrażające cię
  • Odpowiedz
@SilesianPill: "ciekawe jak będzie za kolejne 15 lat."

To dopiero będzie r--------l dla przeciętniaków - przecież już teraz kobiety dają tylko chadom, chadlajtom i high-tier normikom.

Z tych związków będą oczywiście ładne dzieci, czyli konkurencja dla przeciętniaków. A że już teraz większość osób poznaje się na Tinderze i innych apkach randkowych, to wyobraźcie sobie jaki to będzie pogrom dla osób z "nietypowym" typem urody, czyli bez vifona na łbie, kwadratowej
  • Odpowiedz
@Isouwa: Nie będzie z tego ładnych dzieci bo więcej genów dzieci dziedziczą po matce, a już szczególnie syn. Jeszcze córka może odziedziczyć 50% genów ojca, więc może Polki będą ładniejsze a Polacy będą slavcelami po matkach z czołem jak lotniskowiec i łysieniem, niskim wzrostem oraz kartoflaną twarzą. xD
  • Odpowiedz
MOJE PODBOJE - POCZĄTEK (PRZED TINDEREM) - JAKOŚ W 2018 ROKU

Część z was kojarzy mnie z tagu #tinder, ale zanim w ogóle dotknąłem appek randkowych, było parę historii ze starszych, jeszcze osiemnastkowych czasów. Postanowiłem opisać je po kolei, od samego początku. Lecimy chronologicznie.

Dziewczyna nr 1 (zero spotkań)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dylematy randkowe z niepełnosprawnym partnerem
Mireczki! Mam dylemat, byłam w ostatnim czasie aktywną użytkowniczką niejakiego tindera. Przesunęłam w prawo przystojnego typa, który porusza się na wózku inwalidzkim po wypadku. Facet jest ustawiony, ma dobrą pracę, auto, mieszka sam. Było kilka całkiem fajnych randek, oboje sie zaczynamy trochę angażować. Ale obleciał mnie strach. On zaczął mówić o zbliżeniach, co działa, co nie, czego można się spodziewać i chyba poczułam zderzenie ze ścianą.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czas na wyjście z przegrywu i poszukiwanie miłości za granicą
Nie no panowie czas na #wychodzimyzprzegrywu. I mówię serio, skoro laski mogą sobie znaleźć typa z zagranicy to czemu my nie? Bez sensu jest zamykać się na jedną kulturę i w sumie wkurza mnie że Polska jest taka monoetniczna. Tyle fajnych lasek chodzi po całym świecie a mamy czasy tanich lotów że nie ma co się kisić w
mirkoanonim - ✨️ Czas na wyjście z przegrywu i poszukiwanie miłości za granicą Ⓘ
Nie ...

źródło: 3f421709fdfecdb3d331739fcaa77ae1f0d22c274675567231c9db2f4a62555b

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego młodsze partnerki dodają energii mężczyznom?
Społeczeństwo wymaga od mężczyzn żeby spotykali się z kobietami w podobnym wieku bo z młodszymi o czym będą rozmawiać ale o czym ja mam rozmawiać z kobietami w swoim wieku? Każdy chłop potrzebuje dużo młodszej partnerki żeby wróciła mu życiowa energia i wielu znanych np. aktorów mówi że dzięki młodszej partnerce mają więcej energii i odmłodzili się. Nawet taka studentka jest bardziej na bieżąco od
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach