Jeżeli mam jakąkolwiek opcje rozwijalną, czy to wybór dnia urodzenia lub cokolwiek innego, lepiej zrobić iteracją przez wszystkie opcje, czy poprostu użyć Select()? A może od czegoś to zależy, gdzie lepiej użyć fora, a gdzieś indziej select()?
#testowanieoprogramowania #selenium #python
#testowanieoprogramowania #selenium #python
























MOBILE JOBS
- [REMOTE] Regular iOS Developer @ jakdojade.pl 7.0k-14.0k (B2B)
- [REMOTE] Remote IOS Developer @ norbsoft.com 8.5k-12.0k (B2B), 7.0k-11.0k