Wpis z mikrobloga

*opisuję *opisuję *Pokazuję *"wcześniejsze posty, tak że zapraszam" lub może lepiej "a zatem zapraszam"?

A że uczysz cypressa to fajnie ;) Zapewne sam skorzystam :) Czepiam się, bo spoczywa na Tobie większa odpowiedzialność za poprawność językową niż na typowym mirku, zapewne posty będą czytane wiele razy ;)
  • Odpowiedz
@geralt0001: siema, właśnie tworzę projekt testów do apki angularowej. Postawiłem na cypressa, masz większe doświadczenie. Co uważasz o tym frameworku? Długo się zastanwiałem czy używać tych custom commandsów czy iść w POP, możesz się wypowiedzieć co jest Twoim zdaniem lepsze w tym przypadku? Bo ogólnie ja doszedłem do wniosku żeby zastosować POP ale też od czasu do czasu korzystać z custom commandsów - czyli taki mix
  • Odpowiedz
@gagatekns: Korzystać, implementować, obserwować. :)

Tak na serio. Moim zdaniem wybrałeś dobre podejście. Każdy projekt jest specyficzny i wymaga innego podejścia. Na pewno nie jets to jakąś złą praktyką. Osobiście uważam że powinieneś mocno trzymać się założeń i nie iśc na skróty, tzn. wszystko co teraz związane ze stroną trzymać w POP, a utilsy w custom commands i nie dać się tym podejściom wymieszać. Jak będziesz się tego trzymać, będzie dobrze.
  • Odpowiedz