Elo wykopki, Wy zawsze pomocne.
Chce kupić bilet na mecz na Tarczyński Arena Wrocław. Nigdy nie byłem na tym stadionie (ogólnie rzadko bywam na stadionach XD) i zastanawiam się w który sektor celować aby mieć najlepszy widok na mecz? Może być to nawet najbardziej piknikowe miejsce, byleby mieć dobry widok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na chwilę obecną myślę nad sektorem C, gdzies na wysokości sektora 220 bo jak
Chce kupić bilet na mecz na Tarczyński Arena Wrocław. Nigdy nie byłem na tym stadionie (ogólnie rzadko bywam na stadionach XD) i zastanawiam się w który sektor celować aby mieć najlepszy widok na mecz? Może być to nawet najbardziej piknikowe miejsce, byleby mieć dobry widok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na chwilę obecną myślę nad sektorem C, gdzies na wysokości sektora 220 bo jak












#nintendoswitchonline #switch #switch2 #nintendoswitch #nintendo #nintendoswitch2