Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shinX

shinX

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28542
  • Znaleziska 2002
  • Mikroblog 26540
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 28
shinX
shinX 09.06.2026, 07:56:29
  • 0
4 sloty z expansion packiem dostępne, komu komu bo idę do domu, ważne rok od dzisiaj. 4 dyszki od łebka.

#nintendoswitchonline #switch #switch2 #nintendoswitch #nintendo #nintendoswitch2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX
Autor
11.06.2026, 18:18:39 via Android
  • 0
jakby co to już mam pełną rodzinkę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
warm1k
warm1k
warm1k
09.06.2026, 07:59:00
  • 0
Elo wykopki, Wy zawsze pomocne.

Chce kupić bilet na mecz na Tarczyński Arena Wrocław. Nigdy nie byłem na tym stadionie (ogólnie rzadko bywam na stadionach XD) i zastanawiam się w który sektor celować aby mieć najlepszy widok na mecz? Może być to nawet najbardziej piknikowe miejsce, byleby mieć dobry widok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na chwilę obecną myślę nad sektorem C, gdzies na wysokości sektora 220 bo jak
warm1k - Elo wykopki, Wy zawsze pomocne. 

Chce kupić bilet na mecz na Tarczyński Are...

źródło: 76997

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 09.06.2026, 08:13:49 via Wykop
  • 1
C poniżej vipów, ale jak najwyżej czyli 220 jak najbardziej, A to samo. Pod vipami, ale wysoko. Choć szczerze mówiąć na Tarczyńskim prawie wszędzie jest spoko widok.
  • Odpowiedz
shinX
shinX 09.06.2026, 11:19:09 via Wykop
  • 1
@warm1k: 302 spoko, za bramką też spoko, tylko unikaj bliskości sektora X to będziesz pan zadowolony
  • Odpowiedz
the_truth
the_truth
the_truth
07.06.2026, 08:44:37
  • 0
Szukam rodziny z expansion packiem
#nintendo #switch #nintendoswitch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 09.06.2026, 07:55:37 via Wykop
  • 0
@the_truth: ja mam sloty, rok odnowiony dzisiaj, napisz dm
  • Odpowiedz
nabbek
nabbek
01.06.2026, 14:32:44
  • 3
Skończyło się Eldorado ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/magnolia-wprowadzila-platne-parkowanie

"Koniec bezpłatnego parkowania przy Magnolii we Wrocławiu! Z początkiem czerwca zarządca wprowadził opłaty za pozostawienie auta na parkingu, z którego przez lata korzystali nie tylko klienci galerii, ale też m.in. pracownicy okolicznych biur. Straż miejska zapewnia, że kontroluje okolicę i będzie reagować na przypadki uprzykrzania życia mieszkańcom przez kierowców szukających darmowego parkingu w miejscach do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 01.06.2026, 18:45:49 via Android
  • 7
@nabbek: byłem dzisiaj i powiem że jest... ZAJEBIŚCIE! dzisiaj dzień dziecka więc większy ruch niż zwykle w tygodniu a mimo to mogłem przebierać w miejscach parkingowych jak nigdy. W sumie chyba nigdy nie widziałem tak pustego parkingu magnolii. Do tego system działa szybciutko i ładnie mi sam otworzył szlaban, bez żadnego bileciku. Mega props. No i abonamentowcy mają swoje wydzielone strefy, to też plus.

Na minus polactwo które jak im
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
09.05.2026, 05:37:52
  • 343
Mały hot dog na Orlenie już 9,50 XD
marek2092 - Mały hot dog na Orlenie już 9,50 XD

źródło: temp_file2319062083100097541

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 09.05.2026, 16:44:42 via Android
  • 0
@marek2092: ale taguj #gielda
  • Odpowiedz
Cyclonus
Cyclonus
07.04.2026, 02:39:37
  • 82
Ale bym obejrzał wywiad z Polakiem mieszkającym w Kambodży, który kupił tam auto.

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 07.04.2026, 12:50:21 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wilcz
wilcz
18.03.2026, 23:54:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 19.03.2026, 16:16:12 via Wykop
  • 1
@wilcz: na peronie obowiązuje zakaz palenia
  • Odpowiedz
Beszczebelny
Beszczebelny
19.03.2026, 09:23:16
  • 26
Platny parking na Magnolii- OK, wiadomo, że to musiało się w końcu stać. Ale ponoć montują na wjazdach i wyjazdach...szlabany xD
Jeśli ktoś kiedyś wyjeżdzał z magno miedzy 20:30-21:10 to wie co tam sie codziennie odwala, i na sam wyjazd trzeba stać w gigakorku na 15-20 minut. Jak dołożą do tego szlabany to można się domyslać co będzie się działo...

#wroclaw
Beszczebelny - Platny parking na Magnolii- OK, wiadomo, że to musiało się w końcu sta...

źródło: Screenshot 2026-03-19 at 10-20-48 parking magnolia - Szukaj w Google

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 19.03.2026, 16:13:25 via Wykop
  • 0
@Beszczebelny: Tylko błagam niech pomyślą i zrobią system który jest m.in. na Fieldorfa - płacisz kartą przy szlabanie bez potrzeby łażenia do budki
  • Odpowiedz
DzikWesolek
DzikWesolek
14.12.2025, 07:15:11
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 14.12.2025, 15:44:44 via Android
  • 1
@panpegin: kolega pyta o butiki bo by chciał coś zwa... zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
shinX
shinX 07.12.2025, 14:33:36
  • 5
SPRAWDZIĆ PODŁOGI
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 18.10.2025, 22:17:59
  • 76
Panie Bożu niech się jutro Gekon w-------i w Vifona na T1, o nic więcej nie proszę Ament. #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoberKozica
BoberKozica
BoberKozica
18.10.2025, 22:23:20 via Wykop
  • 3
@shinX: aż bym zaczął szamować i lubić gekona. Oczywiście maks na 1 dzień, ale zawsze coś.
  • Odpowiedz

883

Szok w centrum Wrocławia. 15-latek z nożem w dłoni chciał ukraść buty

Pokaż treści 18+

Szok w centrum Wrocławia. 15-latek z nożem w dłoni chciał ukraść buty

Jak ustaliła gazetawroclawska.pl, w sobotę, 6 września, około godziny 17.45 na skateparku przy ul. Ślężnej, obok Wroclavii, doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Pochodzący z Ukrainy 15-latek zagroził rówieśnikowi nożem, próbując wymusić na nim oddanie butów.

rybak_fischermann
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 07.09.2025, 10:23:46
  • 209
  • #
    wroclaw
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
  • #
    ukraina
shinX
shinX 08.09.2025, 11:03:58 via Wykop
  • 0
@Orlenc: w sumie nie miałbym nic przeciwko czołgom pod Warszawą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
shinX
shinX 07.09.2025, 11:46:55
  • 1
Byłem dzisiaj w Muzeum Przyrodniczym i to moje jedyne zdjęcie z wycieczki

#najbardziejchujowymemznosaczem
shinX - Byłem dzisiaj w Muzeum Przyrodniczym i to moje jedyne zdjęcie z wycieczki

#n...

źródło: temp_file6832671863340445658

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shoujiki
Shoujiki
30.08.2025, 08:21:38
  • 944
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 30.08.2025, 14:16:12 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.08.2025, 12:25:38
  • 259
i komu to przeszkadzalo
#czechoslowacja
ChlopoRobotnik2137 - i komu to przeszkadzalo
#czechoslowacja

źródło: image

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 14.08.2025, 15:02:32 via Android
  • 12
Byłem niedawno w Bratysławie. Mam teorie że jak Havel tam pojechał się pokazać na wschodzie Czechosłowacji i zobaczył co się tam o--------a, to podjął decyzję o rozdzieleniu się. Czesi nie są znani z tego że są jakoś specjalnie dystyngowani, wręcz przeciwnie, ale mają jakąś elementarną cząstkę smaku. A Słowacja i Słowacy... no ja p------e.
shinX - Byłem niedawno w Bratysławie. Mam teorie że jak Havel tam pojechał się pokaza...

źródło: temp_file1023414851464596632

Pobierz
  • Odpowiedz
shinX
shinX 14.08.2025, 15:22:00 via Wykop
  • 7
@ChlopoRobotnik2137: O to to. Dwa lata temu chcieliśmy zahaczyć jadąc na F1 do Węgier, ale widok z autostrady odstraszał. W tym roku pojechaliśmy i... no można było tego nie robić xD absolutnie paskudne miejsce.
  • Odpowiedz
shinX
shinX 14.08.2025, 16:15:26 via Android
  • 3
@gwda tak, niestety niejednokrotnie.
  • Odpowiedz
ryoku88
ryoku88
ryoku88
11.08.2025, 15:15:16
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 11.08.2025, 17:46:51 via Android
  • 6
@remlezar jakie "Niestety"? MMMMarysia jest niezastąpiona, żaden biegający wieszak czy inny brudnopis tego nie zmieni (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
03.08.2025, 12:01:09
  • 2
Planuję wyjazd na swoje pierwsze GP w życiu w 2026 roku.

Wybór padnie najprawdopodobniej na budapeszt. Akurat mam wtedy urodziny plus nie zwiedzałem jeszcze tego miasta.

Jaki typ biletu polecacie? Rozważam ta najbardziej budżetowe opcje. Zastanawiam się czy dopłacić do jakiejś trybuny, czy jednak GA.

Ile
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX 03.08.2025, 12:10:39 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu Apex 1. 260eur w tym roku, ostatnia szykana i kawał prostej startowej.
Nocleg bukuj już teraz, data gp 2026 jest znana. Rok temu się spóźniliśmy i najbliżej znaleźliśmy nocleg w Ostrzyhomiu(Esztergom) xD tym razem prawilnie VI dzielnica. Generalnie w zależności jak bardzo Cię jarają treningi to możesz mieć mniej lub więcej czasu na zwiedzanie. Budapeszt piękny. Polecam night bath w łaźni Rudas w sobotę - od 10pm do 4rano, woda
  • Odpowiedz
shinX
shinX 03.08.2025, 12:28:23 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu jak wrócę z wyścigu to wyślę linka na pw. My jesteśmy mega zadowoleni, wszędzie blisko.
  • Odpowiedz
shinX
shinX 03.08.2025, 17:07:21 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu ja jechałem samochodem, bo co to 6h. Ale za 2 tygodnie lecę na city break z rodziną wizzairem z Wro:) pytanie brzmi skąd lecisz
  • Odpowiedz
shinX
shinX 03.08.2025, 11:02:54
  • 8
Kurła drogie te bilety dawaj Pioter znam dobrą miejscówkę
#f1
shinX - Kurła drogie te bilety dawaj Pioter znam dobrą miejscówkę 
#f1

źródło: temp_file4317292577026539361

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil-tika
kamil-tika
03.08.2025, 11:08:52 via Wykop
  • 7
@shinX: klasyka na hungaro. I wszyscy lokalsi opieraja rowery o te ploty i staja na siodelku i tak ogladaja xD
  • Odpowiedz
shinX
shinX 02.08.2025, 12:26:50
  • 12
Upał dokucza mniej niż w zeszłym roku, co nie oznacza że jest lekko. Trzeba się mocno nawadniać.

#f1
shinX - Upał dokucza mniej niż w zeszłym roku, co nie oznacza że jest lekko. Trzeba s...

źródło: temp_file1290219122198655813

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shinX
shinX
Autor
02.08.2025, 12:51:28 via Android
  • 4
@johnkashtan USUŃ TO
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Half man half amazing
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking