@strawberian: Bardzo nieszwedzkie, typu:

Kasa na 9000 "dzieci", ktore dostaly azyl, powinna raczej pojsc na wozy i samoloty strazackie

Super ze przyjezdzaja, ale czy sprawdzilismy czy wyznaja oni odpowiednie wartosci gender itd?


Duzo krytyki polityki
  • Odpowiedz
Rodacy. Pracuję w Szwecji w budowlance i powiem tak: zwiedzając ich zabytki, co rusz człowiek napotyka się na rzeczy, zwłaszcza w kościołach, zrabowane przez Szwedów w Polsce. Polscy politycy nie mają wystarczająco dużych jaj, żeby upomnień się o swoje, dlatego ja wziąłem część walki ze Szwedami na siebie; w pracy odwalam takie fuszerki, że zabytków z przełomu XX/XXI wieku mieć za wiele nie będą; usuwam izolacje termiczne, konstruuję mostki cieplne, usuwam podpory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadąc dziś ze Szczecina S3 widziałem ze 20 wozów strażackich na sygnale kierujących się w stronę Szczecina. Pojawiło się więc pytanko, gdzie oni tak na sygnale z----------ą i czemu ich tak dużo?

Uwaga podaje odpowiedź: Wozy strażackie jadące na sygnale na S3 jechały gasić pożary lasów w Szwecji xD
https://szczecin.onet.pl/swinoujscie-strazacy-rusza-na-pomoc-szwecji/r9pe7ld

Na to bym nigdy nie wpadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby ma sens,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dajcie troche waszych ulew i gradu tutaj do #szwecja takiej suszy nigdy nie bylo zyc sie nie da ()


@rentonB: czyli na weekend bardziej szorty niż parasol zabrać?;)
  • Odpowiedz