#dziendobry, znaliście któreś z tych wcześniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry na dół i od lewej do prawej:

5 i 10 koron szwedzkich (seria 1963-1990)
20 i
Methelin - #dziendobry, znaliście któreś z tych wcześniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry na d...

źródło: comment_8U3svcvvELVh4znghFdtY0ZM4acS5bxm.jpg

Pobierz

Która seria z tych na zdjęciu waszym zdaniem wygląda najlepiej?

  • Szwedzka (starsza) 11.8% (2)
  • Szwedzka (nowsza) 5.9% (1)
  • Islandzka 29.4% (5)
  • Fińska 35.3% (6)
  • Grecka 17.6% (3)

Oddanych głosów: 17

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aldrig: Przede wszystkim upewnić się plastik, w który opanowane są twoje pieniądze nie zawiera PCV :) W połączeniu z promieniami świetlnymi ulega powolnemu rozkładowi, który powoduje matowienie przyległych monet i banknotów.
  • Odpowiedz
@Methelin: ok. Kupię jakiś nowy album na te starocie. Po tylu latach zapomnienia należy im się :-)

Dzięki za porady. Fajne hobby w sumie :-) Będę obserwować tag, żeby trochę się więcej o nim nauczyć.
  • Odpowiedz
W szwedzkim mieście Gavle trwa właśnie dwudniowy metalowy festiwal Gefle Metal Festival. Jedną z gwiazd jest polski Behemoth. Kapela zdecydowała się na nietypowy krok promujący zbliżającą się wielkimi krokami nową płytę. Zaprosiła do tamtejszej kaplicy 150 fanów, którzy nie tylko mogli posłuchać nowych kawałków polskich mistrzów black/death metalu, ale również złożyć przedpremierowe zamówienie na album oraz porozmawiać z Nergalem i spółką.

Artykuł | Znalezisko

#behemoth #szwecja #metal
metalnewspl - W szwedzkim mieście Gavle trwa właśnie dwudniowy metalowy festiwal Gefl...

źródło: comment_lgvJYZUst6eUiLXy9VV0jvHIwScD1vsK.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metalnewspl: @Helsantonio_Montes: @floska: Szwedzi, ludzie baz jaj. Nie potrafią bronić nawet własnej świątyni przed bezczeszczeniem.
Jak bardzo gardzę chrześcijaństwem, tak o wiele bardziej gardzę ludźmi bez zasad i honoru.
No i jeszcze wątek uchodźców w tym samym wątku, co za kombo XDD
Ja mam nadzieję że tego nergusia zgwałcą w jakiejś ciemnej uliczce, ku chwale postępu i poprawności XD
BTW: @vvertoi: ''wydarzenie kulturalne'' XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Polsce odbijam się od ścian, nawet przy rekrutacji dla debili, gdzie małpa dałaby sobie radę. Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego, bo nawet nie żądam dużych pieniędzy (1,8-2k w dużym mieście wojewódzkim w Polsce A nie wydaje mi się roszczeniowe). Oczywiście mówię o jakiejś pracy biurowej


@AnonimoweMirkoWyznania: bo każdy jeden chce pracować w korpo nawet za niski hajs stąd pracodawca przebiera i do tego nic nie umiesz.
Jak myślisz że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co umiesz konkretnego ze chcialbys prace biurowa (np w UK?), bo to ze twoj jezyk/mentalnosc bedzie przez lata odbiegal od pierwszego lepszego lokalsa z ulicy to jest oczywiste.
O wszelkie "proste" prace biurowe (cokolwiek to znaczy) bedziesz konkurowal z lokalnymi absolwentami bezsensownych kierunkow, a oni maja przewage w postaci jezyka (nie chodzi tu o "porozumiewanie sie" czy inne B1 itp bzdury ale umiejetnosc faktycznego prowadzenia rozmowy przez telefon
  • Odpowiedz
Są jakieś statystyki dt. spadającej liczebności rasy białej w Europie na przestrzeni ostatnich lat i prognozy na przyszłość? Szczególnie zachodniej.

Henryk Kubik znany z teorii spiskowych twierdzi, że za 10 lat biali ludzie w Europie będą w dramatycznej sytuacji np. "W Szwecji za 12 lat będzie więcej Muzułmanów niż białych. A to oznacza znacznie wcześniejsze walki na ulicach o chleb i przeżycie."

#europa #statystyka #demografia #
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spring_is_coming:

Pytanie Piotrka było takie:

Są jakieś statystyki dt. spadającej liczebności rasy białej w Europie na przestrzeni ostatnich lat i prognozy na przyszłość? Szczególnie zachodniej.

Pytanie tylko co mamy rozumieć przez to co ma się stać za 10-50lat? Kiedy w Niektórych państwach biali będą mniejszością? Czy kiedy wybuchnie wojna rasowa (o ile coś takiego w ogóle będzie miało miejsce)? W zależności od państwa stanie się mniejszością przez białych to kwestia
  • Odpowiedz