@i-kamieni-kupa: teoretycznie wszystko jest, Jurków nie mialem, tylko dowód, prawko, karta banku i a1, reszta to jakieś pierdoły, ale wszystko było, tylko w torbie z ubraniami mi się wydaje jakby mniej ubrań ale to trochę bez sensu by było xD
  • Odpowiedz
Jedna z rzeczy, ktora ''kocham'' w Szwecji, a obowizuje w calej skandywii jest tlumaczac na j polski '' Prawo wszystkich ludzi''. W Szwecji nazywa sie to Allemansrätt (Right of public accesst po angielsku). Prawo to mowi, ze wszyscy maja dostep do natury, oczywiscie na okreslonych zasadach. Dla mnie najwazniejszym prawem jest to, ze moge rozbic namiot, zatrzymac sie z przyczepa kampingowa czy poprostu rozlozyc spiwor pod golym niebem gdzie tylko mi sie
Marcim - Jedna z rzeczy, ktora ''kocham'' w Szwecji, a obowizuje w calej skandywii je...

źródło: comment_sXx075TyjNK2FzVS5va1UJZelWEF6AbD.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@futu: najlepiej nic nie szukaj przez neta tylko idź na całość i szukaj po drodze mniej uczęszczanych miejsc, takie dzikie są najlepsze a nie są rozpowszechnione i nie ma ludzi
  • Odpowiedz
Serwus, chcialbym na 12 sierpnia w godzinach porannych znalezc sie w miejscowosci Valbo w Szwecji. Znajdzie sie moze mirek ktory jezdzi jakąś ciezarowka na kiju czy cokolwiek ktory pomoglby mi sie tam dostac? To dla mnie jedyna okazja zeby spelnic zyciowe marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie wszystkie tipy na podroz do Szwecji mile widziane. Problem w tym ze nawet lecac samolotem do Sztokholmu (najblizej chyba), sa jeszcze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za ciężko dzień w pracy to ja p------e.
Do rzeczy. Wspominałem wcześniej pod tagiem #szwecja że aktualnie pracuję w magazynie - byłej suszarni zbóż.
Dla tych którzy się nie orientują jak to wygląda krótki opis w spoilerze


Do rzeczy: po wyczyszczeniu parteru przeszedłem na sam szczyt aby zacząć rozbierać silos nr 1.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@stademajer ponieważ są rodziną, była szefowa to ciotka mojej obecnej szefowej. Ten magazyn gwoli ścisłości znajduje się na ich posesji i to taka jedna z wielu prac jakie tu wykonuje
  • Odpowiedz
Jak nastroje przed ostatnimi meczami w 1/8 finałów pucharu świata? Już o 16 spotkanie dwóch według mnie wyrównanych drużyn na tych zawodach. Waleczni, grający zespołowo Szwedzi zmierzą się z mocną ekipą Szwajcarii, mającą w składzie kilka indywidualności. Osobiście stawiam na remis w 90 minutach gry i rzuty karne po dogrywce.

#mundial #szwecja #szwajcaria #tworczoscwlasna #meczyk
voskapitanos - Jak nastroje przed ostatnimi meczami w 1/8 finałów pucharu świata? Już...

źródło: comment_NxUsBIJXaWgtk3q0kPXaN8iacn0rQcWd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goeteborg. Rewolucja elektrobusowa w mieście Volvo <<< znalezisko
Półmilionowy Goeteborg bardzo powoli, krok po kroku, wprowadza na ulice autobusy elektryczne. W przeciwieństwie jednak do Polski, gdzie elektrobusy są głównym elementem rewolucji w transporcie publicznym, w szwedzkim mieście wiele dzieje się dookoła, a pojazdy to zaledwie ukoronowanie szeregu zmian.

– W Szwecji nie mamy węgla! – odparł po chwili szef transportu w regionie Vastra Gotaland, gdy usłyszał pytanie, czy autobus elektryczny to nie zamiana
BaronAlvon_PuciPusia - Goeteborg. Rewolucja elektrobusowa w mieście Volvo <<< znalezi...

źródło: comment_vW3fV0YRO9I67TEpuGfJleyGKoDuOtqa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach