Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatnią wielką pomoc jakiej mi udzieliliście postaram się odwdzięczyć zdjęciami prosto z linii frontu. Autorem jest mój kolega z pracy, który pojechał pomagać Szwedom w walce z pożarami. Pokonali około 1500 km żeby dotrzeć do celu a w tej chwili są około 30 km od celu i rozbijają obozowisko. Szwedzi witają ich bardzo serdecznie na całej drodze przejazdu, wywieszają transparenty, obdarowują
r.....9 - Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatn...

źródło: comment_gSHsyARCF0jn9TZVqEE7kbIEGyD2ABe3.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękujemy strażakom z polski! #pozar #szwecja

---
By komentować w tym wpisie, poproś użytkowniczkę o dodanie Ciebie na białą listę - odwiedź link ( http://www.wykop.pl/wpis/18905249/w-zwiazku-z-narastajaca-nienawiscia-pod-moimi-wpis/ ), i napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś tez tam być. Jest to zabezpieczenie przed niemiłymi i/lub złośliwymi użytkownikami.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skizo: sobie wstukaj w google UMOL i czytaj. Zresztą pisałem już na wykopie więc się nie będę powtarzał. Tym bardziej, że jak widzę latasz już po innych tematach i wkładasz mi w usta słowa których nie wypowiedziałem. Baw się dobrze.

Kraje w ramach UE przygotowują siły na wypadek sytuacji kryzysowych na zasadach dobrowolności. Ale za to wspólne środki są rozdzielane np na modernizację (kraj na tym korzysta), szkolenia modułów, certyfikacje,
  • Odpowiedz