Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 165
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@passage: Heh, jedna z kluczowych i najbardziej użytecznych umiejętności jakie wyniosłem ze studiów to między innymi jak pić żeby nie mieć kaca (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 27
@ChochlikLucek: ja piszę o zespole abstynencyjnym. Kaca każdy mięczak przeżyje
Pokaz fajerwerków w Wenecji trwał bite 20 minut. Nagrałem cały, chciałem mieć pamiątkę.
Finał rozświetlił całe wybrzeże. Było jasno jakby na chwilę nastał dzień :o będąc tam na żywo w środku całe ciało drżało od wybuchów. Niezapomniane uczucie :D
https://youtu.be/ZxCEzNrnSks
Później napisze coś na temat powodzi w Wenecji ponieważ rozmawiałem z polka która żyje tam na codzien.
Finał rozświetlił całe wybrzeże. Było jasno jakby na chwilę nastał dzień :o będąc tam na żywo w środku całe ciało drżało od wybuchów. Niezapomniane uczucie :D
https://youtu.be/ZxCEzNrnSks
Później napisze coś na temat powodzi w Wenecji ponieważ rozmawiałem z polka która żyje tam na codzien.
- 202
Kilkanaście ptaków martwych w #warszawa:
Ojejku jak tak można! Zakazać fajerwerów!!!
Kilka tysięcy zarzynanych świń na szynkę dziennie: No trudno, tak musi być
3300 zabitych ludzi na drogach co roku w Polsce (9 dziennie): no trudno, tak musi
Ojejku jak tak można! Zakazać fajerwerów!!!
Kilka tysięcy zarzynanych świń na szynkę dziennie: No trudno, tak musi być
3300 zabitych ludzi na drogach co roku w Polsce (9 dziennie): no trudno, tak musi
źródło: comment_n5bPFnIZI4s38i0hLYvya4ndgXxMZ3ee.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Zakop
- 1
Somsiad przyjaciółki się wykosztował ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tam wasz #sylwester mireczki? Ja dopiero co go odespałam. Szczęśliwego nowego roku!
Jak tam wasz #sylwester mireczki? Ja dopiero co go odespałam. Szczęśliwego nowego roku!
źródło: comment_V8dLkW2GbtmDyz2MbCUmxzzjd4ZSobmW.jpg
Pobierz- 5
@Reiden: o czyli nie tylko ja tak mam. Co roku w sylwestra i Nowy Rok mam poczucie takiego bezsensu, że się wszystkiego odechciewa (i też nigdy nie piwniczę)
- 6
- 16
Sylwester w górach? Drugi rok z rzędu i drugi mój najlepszy sylwester w życiu ᶘᵒᴥᵒᶅ
Tutaj fota z podejścia pod Mogielicę. Foty z wieży na szczycie nie było, bo... ciężko było wejść na oblodzone schody w butach od nart biegowych! Bo jakby miało być inaczej? Jeden z czterech dni w okolicy Beskidy Wyspowego. Hasło? Narty biegowe! Ale jakby to było, żeby gospodarz nie wpadł na genialny pomysł, żeby
Tutaj fota z podejścia pod Mogielicę. Foty z wieży na szczycie nie było, bo... ciężko było wejść na oblodzone schody w butach od nart biegowych! Bo jakby miało być inaczej? Jeden z czterech dni w okolicy Beskidy Wyspowego. Hasło? Narty biegowe! Ale jakby to było, żeby gospodarz nie wpadł na genialny pomysł, żeby
źródło: comment_EZvxJNCdIXl5cnGC7EuMBgxBa9NhPElM.jpg
Pobierz- 1
@hard1: Na szlaku akurat byłem do 30 grudnia. Sylwester i Nowy Rok spędziłem w takim miejscu - pic.
Wyjazd raczej imprezowo-górski ( ͡° ͜ʖ ͡°) No właśnie, trafić z pogodą akurat w ten jeden dzień to i możesz kilka lat czekać...
Wyjazd raczej imprezowo-górski ( ͡° ͜ʖ ͡°) No właśnie, trafić z pogodą akurat w ten jeden dzień to i możesz kilka lat czekać...
źródło: comment_uqsu0WhgyniNClXOcyxp6Iv6eByfd7hr.jpg
Pobierz- 1
@hard1: Powodzenia zatem! N 99% wybiorę za rok te samo miejsce co na zdjęciu ¯\_(ツ)_/¯ Na szczyty na razie nie mam parcia.
- 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 109
@KlaudiX: Bo żyjemy w epoce gdzie zwierzęta stają się ważniejsze od ludzi. To dopiero początek szaleństwa
- 39
@KlaudiX: mam paru znajomych którzy mają psy ze sporą fobią lękową i wszyscy zgodnie twierdzą że sam sylwester nie jest najgorszy, bo na tą jedną noc idzie im dać jakieś silne leki i dadzą jakoś radę. Najgorsze są te "próby pirotechniczne" w sensie pojedyncze nieregularne wystrzały i huki. Trwają one tydzień przed i tydzień po sylwestrze :/ i są zresztą nielegalne. Bo przez takie całe dwa/trzy tyg te psy żyją
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Dantte: Jemu życzę, żeby mama mu w końcu dała bana na komputer. Bo chyba nikt nie wierzy w te jego bajeczki o byciu podstarzałym kasiastym dżentelmenem, kupującym tylko w dołkach, sprzedających tylko na górkach i wyrywającym 20-latki xD.
@rysiekryszard: Rysiek, jak on swoją ex rucha, a malolatki to on moze ogladac jedynie na teledyskach discopolo ¯_(ツ)_/¯
Ogólnie sylwester był udany, ale nie obyło się oczywiście bez zgonu chwilę po 24 jednego z uczestników zabawy, oraz kłótni jednej parki, która pokłóciła się o to, która piosenka ma być zagrana jako pierwsza, a która jako druga. Laska (nazwijmy ją D) rorkręciła taką akcję, że hej. Wparowała na salę pełną ludzi i wydarła się, że jej chłopak (nazwijmy go R) ją szarpie. Wszyscy nagle zwrócili na nich wzrok. R chciał sobie
@Mexor: w skrócie: pić trzeba umieć i zachowywać też trzeba.
- 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Nie wydałem 300zł na fajerwerki więc zarobiłem 300zł. Coś czuję że będzie to dobry rok.
#sylwester #ekonomia #finanse #oswiadczenie #sylwesterzwykopem
#sylwester #ekonomia #finanse #oswiadczenie #sylwesterzwykopem
konto usunięte via Android
- 1
@Uriel0987 nie zarobiłeś tylko zaoszczędziłeś
- 0
31 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020, Bielsko-Biała - Minionej nocy za naszym pośrednictwem mundurowi przekazali noworoczne życzenia. - Życzymy spokoju, mniej zdarzeń drogowych. Żeby wszyscy bezdomni mieli domy, a mieszkańcy osiedli - mieli gdzie parkować i czuli się bezpiecznie. O oczywiście jak najmniej mandatów - życzyły strażniczki Straży Miejskiej. Więcej: http://bit.ly/39vBW16
#bielskobiala #strazpozarna #jrg #osp #policja #pogotowieratunkowe #strazmiejska
#bielskobiala #strazpozarna #jrg #osp #policja #pogotowieratunkowe #strazmiejska
źródło: comment_Gv2CEjKabcGoRL0DkD4vc4QcsfX9FhIi.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@grishko: a witam somsiada
- 0
@obserwatorrr: :) :)
- 0
31grudnia 2019 - 1 stycznia 2020, Bielsko-Biała, pl. Ratuszowy - Kilka tysięcy osób przyszło minionej nocy na plac Ratuszowy w Bielsku-Białej, by przywitać Nowy Rok. Pomimo różnych obostrzeń wynikających z przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, publiczność nie zawiodła i bawiła się doskonale. - O północy życzenia noworoczne złożył uczestnikom zabawy prezydent Jarosław Klimaszewski wraz z małżonką. - To są fajne chwile, kiedy jesteśmy razem. Nie tylko pracujemy codziennie dla dobra naszego
źródło: comment_mVn0MdQrwliJ8fapXiIs802Zto1OxA6x.jpg
Pobierz- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 48
- 11
@roso122: oesu kazdy jakos musi zaczac
- 30
Znając rzeczywistość, to może się okazać, że Sosnowiec zapłacił więcej za pokaz. ;-)
- 33




























#sylwester #takaprawda #marylarodowicz
źródło: comment_MFW12q1tSxexIEJbUyG4iU6CrPGAYuQf.jpg
Pobierz