Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@czeczen123: Pryncypałki są Pryncypałkami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KsiundzRobak: xD cierp ciało jakżeś chciało
@KsiundzRobak ja jeszcze pijany
konto usunięte via Android
- 2
Najlepsze w okresie świąteczno-sylwestrowym jest to, że do następnego został prawie cały rok.
#przemyslenia #wygryw #swieta #sylwester
#przemyslenia #wygryw #swieta #sylwester
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@komukatiw To nie w Polsce.
@Opipramoli_dihydrochloridum Typowy dres, jak tylko mundur zobaczył to od razu grzeczniutki i potulny. Podludź.
@Opipramoli_dihydrochloridum Typowy dres, jak tylko mundur zobaczył to od razu grzeczniutki i potulny. Podludź.
- 0
@komukatiw: Wołżski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@mroczny_dzyndzel: Na nas też patrzyli jak na idiotów. Ja też tak mogłem na nich patrzeć, bo nie ma takiej fazy, żebym tańczył do czegoś takiego jak tam leciało (-‸ლ)
i cyk 30 zwierząt zginęło spalonych żywcem w zoo bo ktoś postanowił sobie postrzelac petardami ¯\_(ツ)_/¯
#sylwester #zwierzaczki #zoo #zwierzeta
#sylwester #zwierzaczki #zoo #zwierzeta
- 1
@aaadam91: krefeld niemcy
- 0
@Anty_Chryst: nie petardy tylko lampiony
- 15
konto usunięte via Android
- 4
To uczucie kiedy wstaje o 12 zrobić kawę a telefon informuje mnie o wykonaniu planu 10 tys kroków #sylwester
źródło: comment_v9A7qNeaFO1TG33DC5Bcan0EMcEnMT1S.jpg
Pobierz58
Sylwester 2019 - Stadion Śląski z lotu ptaka

Kilka ujęć przełomu 2019/2020 z powietrza.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 959
Wy to nie powinniście mieć zakazu strzelania fajerwerkami ze względu na psy ale na to że jesteście jeb#nymi brudasami i nie potraficie po sobie posprzątać. Całe miasto za#ebane tym gównem...
#sylwester #nowyrok #wroclaw #fajerwerki
#sylwester #nowyrok #wroclaw #fajerwerki
- 175
@STM32_bujneo: ten moment, gdy "protestujesz" przeciwko osrywającymi całe miasto gównem poprzez osrywanie całe miasto gównem
- 228
@zryyyty: Typowy Polak. Nie różnisz się w tym momencie niczym od psa, który nasra i sobie pójdzie bo ktoś za niego posprząta.
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@breskali: Rodowicz 90 tys. zł, Roksana Węgiel - według szacunków - mogła otrzymać 100 tys. zł za występ w Zakopanem i Gdańsku, Zenek Martyniuk - 70 tys. zł https://viva.pl/ludzie/newsy/sylwester-2019-zarobki-gwiazd-wegiel-gorniak-szpak-ile-zarobia-gwiazdy-w-sylwestra-122716-r1/
@breskali: ja mogę za rok zaśpiewać za 20 tys. Będzie tak samo rakowo ale dużo taniej dla miasta. Ścianę sobie jaja, wypije pół litra i zaśpiewam jak król żenady Zenek
Jako że nie mogę edytować poprzedniego wpisu tu podaje źródło: https://www.google.com/amp/s/rp-online.de/nrw/staedte/krefeld/brand-im-zoo-krefeld-in-silvesternacht-mehr-als-30-tiere-im-affenhaus-sind-tot_aid-48079177%3foutput=amp
#zwierzaki #niemcy #sylwester
#zwierzaki #niemcy #sylwester
Witam witam w tym nowym roku, wrzucam co się działo u mnie przed kamienicą tak o 00:10
Enjoy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok
Enjoy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok

@lukasz-lux: ktoś sam kupił czy zrzutka była? Sam o takiej wyrzutni myślałem na przyszłorocznego sylwestra ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@igrek97: A to jakieś randomy przyniosły
Mireczki, co tu się...
Serdecznie dziękuję @pieruk @Pathlogan @Pawlis @s7e0n5g1a @creus @ShortyLookMean oraz @Czesiowcy którzy uczestniczyli w wyjątkowym #sylwester z #busiara Mordeczki - jesteście najlepsi!
Naprawdę, kiedy dodawałam ten wpis, nie byłam pewna, czy to pyknie, chciałam uratować ten wieczór i dzięki Wam, zrobiłam to! Było zajebiście - śmiechu w opór, rozmów i dziwnych akcji xD Cieszę się, że mogłam Was
Serdecznie dziękuję @pieruk @Pathlogan @Pawlis @s7e0n5g1a @creus @ShortyLookMean oraz @Czesiowcy którzy uczestniczyli w wyjątkowym #sylwester z #busiara Mordeczki - jesteście najlepsi!
Naprawdę, kiedy dodawałam ten wpis, nie byłam pewna, czy to pyknie, chciałam uratować ten wieczór i dzięki Wam, zrobiłam to! Było zajebiście - śmiechu w opór, rozmów i dziwnych akcji xD Cieszę się, że mogłam Was
źródło: comment_dEvWjetqtqZ92trhERaOjffG3rHVBkbg.jpg
Pobierz@wrednakasia: Moze by sie dalo jakiegos volviaka wykupic jeszcze :D
Wczoraj na domowce mielismy wlaczony nasluch na radio policyjne i straz pozarna. Oprocz jakiś standardowych wezwan do awantur wczorajsza noc wygrało wezwanie do odpalonej wyrzutni rakiet w mieszkaniu. Przyjechala #strazpozarna i okazalo sie ze dwóch malolatow mocno pijanych ustalilo ze swietnym pomysłem bedzie odpalenie wyrzytni rakiet w salonie. Efekt? Mandat 500zl, wezwanie dwóch zastepow straży pozarnej i policji, koszt podatników, w-------i sasiedzi. Gardze takimi debilami. Haaa tfu na nich. Powinna
Ponad 30 zwierząt zginęło w sylwestrową noc w zoo w krefeld w Niemczech . Spalił sie budynek w którym mieszkały małpy. Przyczyna nie jest do końca znana podejrzewają fajerwerki.
#sylwester #zwierzaczki
#sylwester #zwierzaczki
źródło: comment_53JoERYqfPfDvQW1sg9yBh8oHCqHTap2.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1
@Wielkadupa: gdzieś wyczytałem, ze to podobno od tych lampionów, co się wypuszcza w powietrze
podejrzewam, ze niemcy zrobią z tego większa tragedie, niż jakby się spalil dom z ludźmi xD
podejrzewam, ze niemcy zrobią z tego większa tragedie, niż jakby się spalil dom z ludźmi xD
- 0
@komukatiw nie wiem dokładnie wyczytalam tylko ze przyczyna nie jest jeszcze znana. Co by nie było szkoda..byłam tam w tamtym roku i było naprawdę świetnie. Szkoda każdej żyjącej istoty






















Jak tam Mirki i Mirabelki po Sylwestrze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_ZHirWQ9p7URe3S0Az0uHAfLHgpsQIwYn.jpg
Pobierz