@PanDomestos: kraków to taka mała miejscowość na sterydach turystyki i odzywkach ze studentow.
Na rynku masz skuszone tanim chlaniem bydlo z europy, a na obwodzie centrum biegaja z maczetami wielcy gangsterzy, ktorzy kloca sie o jakies dobrne, a nie moga dojsc do ladu i zorganizowac chociaz polowy dostepnych na swiecie dragow.
  • Odpowiedz
We Francji spłonęło w Sylwestra i Nowy Rok ~1000 aut, a w Polsce straszne zacofanie. Na szczęście honor Polski uratował 28-letni Szwed, który skopał w Gdańsku zamówioną wcześniej taksówkę. I dwóch 19-latków, którzy rozbili gaśnicą auto kumpla, bo nie chciał ich wpuścić do środka. Niestety, w porównaniu do Zachodu nadal #wpolscejakwlesie ...

#francja #samochody #sylwester #gdansk

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka moja #niepopularnaopinia, ale uważam, że jeśli psy boją się fajerwerków, to jest to wina ich właścicieli, albowiem to oni są odpowiedzialni za takie ułożenie psa, żeby się ich nie bał. Ludzie myślą, że sobie kupią czworonoga, naleją wody, dadzą do miski i to wszystko, a w zamian jest nieskończona i bezwarunkowa miłość.

Przecież dzieci jak są małe też potrafią tylko krzyczeć, a to dorośli muszą się domyślić
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thus: Nie każdego psa można przyzwyczaić do petard.

Nie chodzi tylko o psy, ale również ekologię i dzikie zwierzęta, które giną podczas gdy ludzie się cieszą, że zobaczą parę kolorowych światełek na niebie. Wspaniała rozrywka :)
My się cieszymy, ranimy się podczas odpalania petard, a zwierzęta w lesie umierają.
  • Odpowiedz
@thus: im mniej wiemy, tym bardziej jesteśmy pewni swojej wiedzy i Twój post to idealnie pokazuje. O ile do słów " Ludzie myślą, że sobie kupią czworonoga, naleją wody, dadzą do miski i to wszystko, a w zamian jest nieskończona i bezwarunkowa miłość." nie mam się co przyczepić, bo niestety jest to bardzo częsta przypadłość, o tyle nic niestety nie jest czarne albo białe.

Pi pierwsze pies lękowy, niepewny siebie,
  • Odpowiedz