Wpis z mikrobloga

@namataj: Jak umarło by 9 ludzi w 1 miejscu to też by pisali, a jak jest 9 ludzi na cały kraj to nie piszą, a tak 14 ptaków w Warszawiez 14 w Szczecinie i robi się setki
  • Odpowiedz
@Paula_pi Pragnę przypomnieć że Warszawa jest dość blisko Radomia, to pewnie się i tam by przeniosło. Może warto poświęcić w imię większego dobra. ʕʔ
  • Odpowiedz
@advert: powiedział właśnie @chixi nad twoim komentarzem XD

"No trudno, zdarza się" - dokładnie to o czym piszę :D

ciekawe, że w całej europie zachodniej się tyle nie "zdarza" i jesteśmy w ogonie statystyk
  • Odpowiedz
@Radek41 ja #!$%@? a co niby? Są wdrożone dziesiątki jak nie setki rozwiązań mających na celu minimalizowanie ryzyka wypadków ale mimo tego nie jesteśmy w stanie ich uniknąć - błąd ludzki, zasłabnięcie - to się po prostu zdarza ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
powiedział właśnie @chixi nad twoim komentarzem XD


@Radek41: ja to rozumiem zupełnie inaczej. wypadki nie są intencjonalne, tylko dziełem przypadku / głupoty.

puszczanie fajerwerków jest intencjonalne - i w sumie też jest dziełem głupoty, trzeba być półmózgiem żeby go bawiło puszczanie petard.
  • Odpowiedz
@Radek41: > Ojejku jak tak można! Zakazać fajerwerów!!!

Kilka tysięcy zarzynanych świń na szynkę dziennie: No trudno, tak musi być

3300 zabitych ludzi na drogach co roku w Polsce (9 dziennie): no trudno, tak musi być


Oczywiście żeby zakazać fajerwerków i to nie tylko ze względu na zwierzęta ale i coroczne raporty o spalonych samochodach, domach, śmietnikach i poparzonych lub ludziach. Jak to w ogóle możliwe, że pijany człowiek nie może
  • Odpowiedz
to jak to jest, że tylko w bolzce jest tyle wypadków?


@Radek41: no to tak jak pisałem - głupota, brawura, brak poszanowania innych. mniej więcej te same cechy które odpowiadają za uwielbienie petard.
  • Odpowiedz
@lgc89: @advert: czyli jak mamy brawurę w petardach (huk przez 24h, rozwalone palce) to zakazać i egzekwować, a jak brawurę na drogach to nie zakazywać brawury i nie egzekwować

przypomnę tylko jaki hejt był (i jest) za wszystkie fotoradary, które stawiała SM i jaka wielka radość, gdy SM odebrano uprawnienia do karania za nadmierną prędkość, która zabija - w tym radość pochodziła od tych, którzy przejmują się losem 10 ptaszków
  • Odpowiedz
przypomnę tylko jaki hejt był (i jest) za wszystkie fotoradary, (...) - w tym radość pochodziła od tych, którzy przejmują się losem 10 ptaszków


@Radek41: zanim odpowiem, mógłbyś przedstawić jakiś dowód na prawdziwość tego twierdzenia? bo wydaje mi się totalnie zmyślone żeby dopasować do Twojej tezy, ale jak masz inne informacje to chętnie się douczę - wskaż proszę jakiś dowód świadczący o tym, że ci sami ludzie, co burzą się przeciwko
  • Odpowiedz