Wpis z mikrobloga

W tym roku z jednodniowym opóżnieniem, bo lewicowy wykop mnie zbanował za poglądy.

02.01.2020, godzina 00:10

1 BTC - 7210,27 USD - 6426,80 EUR - 27634,57 PLN. Zapisuję sobie tego posta i widzimy się tutaj dokładnie za rok.

Czego sobie życzę w kontekście bitcoina na ten rok? Żeby mi przybyło chociaż jednego bitcoina, a najlepiej z 2-3 chociaż o to będzie truno :). Na resztę gówno walut sram, jak to się mówi kolokwialnie. Do zobaczenia za rok. O sceptykach nawet nie chcę wspominać, bo ten rok był dla nich rokiem błazenady. Bitcoin tylko się umocnił i pokazał, że nie ma dla niego konkurencji.

Chciałbym, żeby cena btc zjechała do 2-3 tys. $, żebym mógł nakupić jak najwięcej, chociaż uważam to za mało realne. Cena poniżej 5 tys. $ w tym roku też mnie zadowoli. Nie liczę na ATH. Ten rok będzie rokiem na mega zakupy, a przede wszystkim rokiem halvingu. Nie spieprzcie tego i trzymajcie się z dala od shitów.

Do zobaczenia za rok bitcoinowe świry. Pozdrawiam was serdecznie!

Czwarty sylwester z wykopem i bitcoinem. Link do wcześniejszych wpisów https://www.wykop.pl/wpis/37908183/01-01-2019-godzina-00-24-1-btc-3697-34-usd-eur-323/

#bitcoin #kryptowaluty #sylwester #sylwesterzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
@Dantte: Jemu życzę, żeby mama mu w końcu dała bana na komputer. Bo chyba nikt nie wierzy w te jego bajeczki o byciu podstarzałym kasiastym dżentelmenem, kupującym tylko w dołkach, sprzedających tylko na górkach i wyrywającym 20-latki xD.
  • Odpowiedz