Czołgiem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Od kilku lat sylwester, jako wydarzenie medialne, rozgrzewa do Polaków do czerwoności. Z różnych powodów, niekoniecznie muzycznych.
Ja postanowiłem przyjrzeć się temu, jak podczas trzech największych imprez sylwestrowych: „Sylwester marzeń” TVP 2, „Sylwestrowa Noc Przebojów” Polsatu oraz „Stolica sylwestra” TVN prezentowali się występujący tam mężczyźni. Jeśli jesteście ciekawi które z kreacji zasłużyły na pochwałę, a które na szkalunek, to zapraszam do obejrzenia najnowszego materiału na YT

https://www.youtube.com/watch?v=2CrI8a3_A1g
UszatyBloger - Czołgiem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Od kilku lat sylwester, ja...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę być słoniem, który równoważy myszki
Z których każda coś o PiS-ie złego piszczy
Mówią, że to Himalaje propagandy
Cierpliwości, bo to są dopiero Andy

Wiecie, mam tu harem tak wyrachowany
Lonej - Chcę być słoniem, który równoważy myszki
Z których każda coś o PiS-ie złego ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach