Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak bardzo pies musi być zalękniony, że jak to piszą ludzie, dzień po sylwestrze pies się dalej boi mimo, że już nie strzelają i nie chce nawet wyjść na spacer. Mam dwa psy. Jeden gdzieś tam sobie spokojnie przeczekał w bezpiecznym dla niego miejscu, ale po jakimś czasie wyszedł i już było ok, a drugi miał na to wywalone i nawet jak byliśmy na spacerze jeszcze przed północą to pojedyncze wystrzały go nie ruszały. Lasery to nie to samo, dlaczego ludzie nie mogą sobie raz w roku się pobawić? ( ͠° °)
#psy #gownowpis #sylwesterzwykopem #sylwester
KlaudiX - Nie wiem jak bardzo pies musi być zalękniony, że jak to piszą ludzie, dzień...

źródło: comment_9hDkabXV0sGclsOJ6Aw0EFcl6RknLYVd.jpg

Pobierz
  • 26
@KlaudiX: mam paru znajomych którzy mają psy ze sporą fobią lękową i wszyscy zgodnie twierdzą że sam sylwester nie jest najgorszy, bo na tą jedną noc idzie im dać jakieś silne leki i dadzą jakoś radę. Najgorsze są te "próby pirotechniczne" w sensie pojedyncze nieregularne wystrzały i huki. Trwają one tydzień przed i tydzień po sylwestrze :/ i są zresztą nielegalne. Bo przez takie całe dwa/trzy tyg te psy żyją w
@KlaudiX

Jak tak wam smutno Wy #!$%@?, że wam petarda psa straszy, to sobie kupcie psa myśliwskiego, a nie burka, co prócz ujadania na ludzi gdy Ci rano idą do pracy, nie wnosi do życia nic ciekawego. Ja miałem jagdteriera - mały, smukły a zachowywał się jak #!$%@? rambo. Twój piesek boi się petard? Sra pod siebie gdy ktoś powie przy nim "achtung"? Mój #!$%@? gonił te #!$%@? petardy i robił salta
@KlaudiX: Takie czasy, że pod przykrywką "AAAA #!$%@? CZEMU NIE MASZ EMPATIII #!$%@? DLA PIESECZKUW I KOTECZKUW!?!?!?!?"
pcha się różne idiotyczne pomysły mniejszości, pod które ma się dostosować większość...
@KlaudiX: Mój pies jest znajdą. Od razu widać że był kiedyś bity bo przy podniesieniu ręki kuli się mimo że od 5 lat (bo tyle z Nami mieszka) nikt mu krzywdy nie zrobił. Wystrzałów boi się bardzo i tak jak pisze @mikaliq sam sylwester spoko, ludzie się bawią, rozumiem to. Ale #!$%@? tydzień przed i po sylwestrze powinno być zabronione i karane.
Pies boi się do tego stopnia że trzeba te