Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
@pggchamp: To gang z albani, to gang z albani (szybciej), to gang z-----i to gang z-----i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
REPENTACJA POLSKI JAKO PRZYKŁADNI KATOLICY NIE BĘDZIE UCZESTNICZYĆ PODCZAS ADWĘTU W POGAŃSKICH TURNIEJACH W ARABSKICH KRAJACH. DZIŚ OSTATNI MECZ I WRACAJĄ DO POLSKI DO RODZIN PRZYGOTOWYWAĆ ŚWIĄTECZNE STOŁY I POTRAWY WIGILIJNE. SZANUJESZ PLUSUJESZ
#mecz #pilkanozna #heheszki #humorobrazkowy #swieta #polska
#mecz #pilkanozna #heheszki #humorobrazkowy #swieta #polska
źródło: comment_1669812908dupwjnkqDkCvFY1MGNx0wM.jpg
Pobierz@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Tu minusy dla tych patałachów
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Wesolych i pogodnych świąt z panem jezusem w sercu
Pierwsze święta z Disney+ | Platforma poleca wybrane filmy i seriale!
Filmy, bez których nie wyobrażacie sobie świąt, w tym roku można obejrzeć w Disney+ - o dowolnej porze i dowolną ilość razy. A będzie z czego wybierać! Kevin znowu zostanie sam w domu i zgubi się w Nowym Jorku a John McClane będzie bronił Nakatomi Plaza w "Szklanej pułapce". Wśród nowości m.in. gwiazdkowe wydanie zmagań superbohaterów Marvela w filmie "Marvel Studios prezentuje:
Filmy, bez których nie wyobrażacie sobie świąt, w tym roku można obejrzeć w Disney+ - o dowolnej porze i dowolną ilość razy. A będzie z czego wybierać! Kevin znowu zostanie sam w domu i zgubi się w Nowym Jorku a John McClane będzie bronił Nakatomi Plaza w "Szklanej pułapce". Wśród nowości m.in. gwiazdkowe wydanie zmagań superbohaterów Marvela w filmie "Marvel Studios prezentuje:
źródło: comment_1669811419DRR33qBgudXR8aHVLBK8gV.jpg
Pobierz- 20
Trochę na ostatni dzwonek, ale gotowe :)
Jeśli nie macie pomysłu na drobny upominek świąteczny, mogę poratować tegorocznym patentem - słoiczki z cukrem waniliowym!
Proste, estetyczne, pachnące, a do tego do wykorzystania podczas wypieków.
Czego
Jeśli nie macie pomysłu na drobny upominek świąteczny, mogę poratować tegorocznym patentem - słoiczki z cukrem waniliowym!
Proste, estetyczne, pachnące, a do tego do wykorzystania podczas wypieków.
Czego
źródło: comment_1669810501fyyP4abT5ve7CExrWcoArd.jpg
Pobierz- 4
@moll: pewnie obróci, ale wstawiam bliżej jeden gotowy słoiczek
źródło: comment_1669810613jnCCQRaaqAgSdJCvqhDQy1.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 5
@moll: Już wiem co dam mamie na święta: cukier i masło xD
- 0
konto usunięte via iOS
- 1
@knapik96: My robimy z rodzeństwem paczkę z takimi lepszymi produktami i wysyłamy do dziadków tj.kupujemy kiełbaski/pasztet z dziczyzny z dobrego źródła, dobry słodycz np lindt lub podobne, kawa, herbata, chemia typu perełki zapachowe (babcia je lubi ale są drogie), świeczka
- 1
@knapik96: własnoręcznie upolowanego i oporządzonego dzika
27
WykoPAKA - kolejna już 5 edycja! Świąteczną atmosferę czas zacząć!

Właśnie ruszyła rejestracja do największej w Polsce zabawy polegającej na wymianie świątecznych upominków organizowanej dla użytkowników Wykopu. Potrwa ona do 3 grudnia włącznie!
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 21
- 1
Gdzie znajdę więcej opakowań świątecznych podobnych do tego (kolorowy i kreskówkowy styl)? Przeszukałem chyba pół internetu i nic nie znalazłem co wyglądałoby tak fajnie jak to. Niestety, minimum 10 sztuk i sklep nie chce zrobić wyjątku
https://paxit.pl/karton-swiateczny-390x300x280-mm-z-kolorowym-dzieciecym-nadrukiem#
#przesylki #opakowania #swieta #kurier #pytanie #inpost #dhl
https://paxit.pl/karton-swiateczny-390x300x280-mm-z-kolorowym-dzieciecym-nadrukiem#
#przesylki #opakowania #swieta #kurier #pytanie #inpost #dhl
@Evarrrez: Próbuj w Pepco
- 0
@krewetkowa_zupka to słabo bo potrzebuje na teraz
- 2
Dajcie tipy jak poczuć magie świąt, bo nie czuje
#swieta
#swieta
@StayOut: świeczke świąteczna sobie kup i do tego jakiś ładną osłonkę. Mnie od razu to wprawia w swiateczną spokojna atmosferę
konto usunięte via iOS
- 3
@StayOut: i jeszcze jedz mandarynki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Czerwony_jak_WIG20: jeśli własnoręcznie cerowane to zajebisty tylko wpakuj je w jakiś ładny pojemnik po kawie
Już za 26 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- 0
@Adam_Lechistan: najlepsza piosenka świąteczna <3
- 0
Zna ktoś firmę/stronę/jakąś akcję charytatywną gdzie biedne, z domu dziecka albo chore dzieci piszą list do mikołaja z prośbą o jakiś prezent i ty możesz te prezenty im kupić i potem zanieść?
Nie chcę firmy która chce bym to im wysłał kurierem albo w ogóle wpłacił kasę.
Chciałbym osobiście dać.
#polska #swieta #wykopaka #prezent #dzieci #tatacontent
Nie chcę firmy która chce bym to im wysłał kurierem albo w ogóle wpłacił kasę.
Chciałbym osobiście dać.
#polska #swieta #wykopaka #prezent #dzieci #tatacontent
@MrBeast: na pewno była taka akcja gdzie starsi samotni ludzie piszą listy może zaraz znajdę https://swietymikolajdlaseniora.pl/wybierz-list
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#chwalesie Już latem zaczęłam szydełkować w wolnych chwilach ten zestaw rozetek do świątecznej dekoracji domu :) Nigdy tu nie wrzucałam żadnego swojego rękodzieła, a w sumie czemu nie :) Każda ma 30 cm średnicy.
#rekodzielo #szydelkowanie #swieta
#rekodzielo #szydelkowanie #swieta
źródło: comment_1669728608SnCDP5IVMPuCuUpco2dyba.jpg
Pobierz- 2
@Meliska1: bardzo dziękuję <3 szukałam takich wzorów żeby były różne, ale jednak wyglądały jak komplet
źródło: comment_1669735766Qwo7GYK0pqxhwGF8i3u939.jpg
Pobierz- 1
@MMARS: Będe sukcesywnie wrzucać różne rzeczy, ale oprócz pieczenia i szydełka to juz tego nie ma bardzo wiele. Trochę uczę się szyć, ale jeszcze niczego imponującego nie uszyłam :)
- 10
- 47
Jako, że wiele osób chciałoby wziąć udział w #wykopaka w wersji #wykopakaplus ,a mają za mało wiadomości itd. to wszystkich plusujących ten wpis zawołam za 11 miesięcy, aby zdążyli za rok nabić odpowiednio licznik.
Sprawdzony wykopowicz wołający ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.wykop.pl/wpis/69133881/rok-temu-obiecalem-ze-zawolam-osoby-plusujace-ten-/
Akceptując - dając plusa będziesz również zawołany w 1 dniu zapisów (będzie też osobny post
Sprawdzony wykopowicz wołający ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.wykop.pl/wpis/69133881/rok-temu-obiecalem-ze-zawolam-osoby-plusujace-ten-/
Akceptując - dając plusa będziesz również zawołany w 1 dniu zapisów (będzie też osobny post
@MajoZZ: Wykorzystam ten hype do ponownego apelu - chce jakiś zapominalski zrobić sobie nieoficjalna wykopakę?
konto usunięte via iOS
- 0
- 0
@zoowithoutanimals: Supcio
- 0
@zoowithoutanimals: di.fm lepsze radio.




























#mecz #pilkanozna #heheszki #humorobrazkowy #swieta #polska
źródło: comment_16698310191J4YQcS9KzaWbwolfeVIaD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora