REPENTACJA POLSKI JAKO PRZYKŁADNI KATOLICY NIE BĘDZIE UCZESTNICZYĆ PODCZAS ADWĘTU W POGAŃSKICH TURNIEJACH W ARABSKICH KRAJACH. DZIŚ OSTATNI MECZ I WRACAJĄ DO POLSKI DO RODZIN PRZYGOTOWYWAĆ ŚWIĄTECZNE STOŁY I POTRAWY WIGILIJNE. SZANUJESZ PLUSUJESZ

#mecz #pilkanozna #heheszki #humorobrazkowy #swieta #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - REPENTACJA POLSKI JAKO PRZYKŁADNI KATOLICY NIE BĘDZIE UCZESTNICZYĆ...

źródło: comment_1669812908dupwjnkqDkCvFY1MGNx0wM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze święta z Disney+ | Platforma poleca wybrane filmy i seriale!

Filmy, bez których nie wyobrażacie sobie świąt, w tym roku można obejrzeć w Disney+ - o dowolnej porze i dowolną ilość razy. A będzie z czego wybierać! Kevin znowu zostanie sam w domu i zgubi się w Nowym Jorku a John McClane będzie bronił Nakatomi Plaza w "Szklanej pułapce". Wśród nowości m.in. gwiazdkowe wydanie zmagań superbohaterów Marvela w filmie "Marvel Studios prezentuje:
upflixpl - Pierwsze święta z Disney+ | Platforma poleca wybrane filmy i seriale!

F...

źródło: comment_1669811419DRR33qBgudXR8aHVLBK8gV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę na ostatni dzwonek, ale gotowe :)

Jeśli nie macie pomysłu na drobny upominek świąteczny, mogę poratować tegorocznym patentem - słoiczki z cukrem waniliowym!

Proste, estetyczne, pachnące, a do tego do wykorzystania podczas wypieków.

Czego
moll - Trochę na ostatni dzwonek, ale gotowe :)

Jeśli nie macie pomysłu na drobny ...

źródło: comment_1669810501fyyP4abT5ve7CExrWcoArd.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knapik96: My robimy z rodzeństwem paczkę z takimi lepszymi produktami i wysyłamy do dziadków tj.kupujemy kiełbaski/pasztet z dziczyzny z dobrego źródła, dobry słodycz np lindt lub podobne, kawa, herbata, chemia typu perełki zapachowe (babcia je lubi ale są drogie), świeczka
  • Odpowiedz
Gdzie znajdę więcej opakowań świątecznych podobnych do tego (kolorowy i kreskówkowy styl)? Przeszukałem chyba pół internetu i nic nie znalazłem co wyglądałoby tak fajnie jak to. Niestety, minimum 10 sztuk i sklep nie chce zrobić wyjątku
https://paxit.pl/karton-swiateczny-390x300x280-mm-z-kolorowym-dzieciecym-nadrukiem#
#przesylki #opakowania #swieta #kurier #pytanie #inpost #dhl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mako37 za X lat będzie Yzl droższy, jak kupisz teraz to tylko zaoszczędzisz - trzeba walczyć z inflacja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Zna ktoś firmę/stronę/jakąś akcję charytatywną gdzie biedne, z domu dziecka albo chore dzieci piszą list do mikołaja z prośbą o jakiś prezent i ty możesz te prezenty im kupić i potem zanieść?
Nie chcę firmy która chce bym to im wysłał kurierem albo w ogóle wpłacił kasę.
Chciałbym osobiście dać.
#polska #swieta #wykopaka #prezent #dzieci #tatacontent
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że wiele osób chciałoby wziąć udział w #wykopaka w wersji #wykopakaplus ,a mają za mało wiadomości itd. to wszystkich plusujących ten wpis zawołam za 11 miesięcy, aby zdążyli za rok nabić odpowiednio licznik.

Sprawdzony wykopowicz wołający ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.wykop.pl/wpis/69133881/rok-temu-obiecalem-ze-zawolam-osoby-plusujace-ten-/

Akceptując - dając plusa będziesz również zawołany w 1 dniu zapisów (będzie też osobny post
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach