@PePeZBA: ehh aż mi się przypomniało jak sam prowadziłem sieć serwerów. Ile skryptów napisałem pod to to nawet sam nie wiem. Cały zombiemod z elementami rpg od zera napisałem specjalnie pod nowy serwer. Ehh to były czasy. Pograłby człowiek na jakimś skill surfie ale tak z ekipą jak za dawnych lat gdzie każdy z kulturką próbował być najlepszy

  • Odpowiedz

Kupujecie karpia w tym roku?

  • Nie wiem jeszcze 20.0% (2)
  • Nie bo cena zwala z nóg 40.0% (4)
  • Mimo, że drogi karpik musi być 40.0% (4)

Oddanych głosów: 10

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kojos:
- klocki waffle mini firmy Marioinex - są zestawy tematyczne, klocki świetnej jakości.
- gry i puzzle firmy Londji - świetnie wydane
- Hasbro Simone Air (koordynacja oko-ucho-ręka i pamięć - mam, czterolatek bardzo lubi choć jakoś daleko nie zachodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-
  • Odpowiedz
@Ukiru: To akurat prezent dla siostry, na dodatek dorosłej xD
dlatego zależało mi, żeby było widać, że to ten konkretny koń z bajki, ale mimo wszystko dziękuję za pomoc i za pomysł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hetvai7: Aaa, w sumie ja też dla siostry szukałam czegoś podobnego, również jest pełnoletnia i starsza nawet ode mnie xD
Błędne założenie. Pluszaki są dobre w każdym wieku()
Do usług!
  • Odpowiedz
@Skoncentrowany: chociaż ten pierwowzór to też koniecznie do obejrzenia, żeby zobaczyć jak to się zaczęło :D animacja dobra, ale tylko pokazuje jak ta wersja z 2000 jest zajebista.
  • Odpowiedz
Ja się cieszę, że z różową nie robimy sobie dużych prezentów, tylko tradycyjnie kolorowe skarpetki i coś słodkiego.


@smk666: U mnie z różową to jest tak, że często kupujemy sobie na wzajem rzeczy których potrzebujemy i i tak byśmy je kupili, wiec można powiedzieć że wychodzimy na zero ;)
  • Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim ponownie!

Tak jak było zapowiadane parę dniu temu wystarował własnie serwer Counter-Strike 1.6 w klimatach świątecznych!
Przez ostatnie kilka dni cięzko pracowaliśmy, aby powgrywać co trzeba i ponaprawiać błędy, ale już jest i działa! (chyba)

Zachęcam do zgłaszania błędów / problemów związanych z serwerem oraz propozycji zmian pod moimi wpisami, albo na tagu #cs16 Na serwrze mogą pojawić się nadal błędy, ale dopilnujemy, aby się ich pozbyć jak najszybciej.
PePeZBA - Dzień dobry wszystkim ponownie!

Tak jak było zapowiadane parę dniu temu ...

źródło: comment_1669871571O6TQv1Afuwgmaj3im3bybg.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach